Film o Taylor Swift otworzy Sundance Film Festival. Jakie sekrety odkryje "Miss Americana"?

2019-12-05 11:11 mw
Taylor Swift
Autor: Invision/Invision/East News

Fani Taylor Swift zacierają ręce! Już wkrótce pojawi się film dokumentalny o tej artystce! Produkcją zajął się serwis Netflix, a premiera zaplanowana jest na styczeń 2020 roku. O czym dokładnie opowie film? Jakie sekrety z życia Taylor Swift ujawnią producenci tego dokumentu?

Wielkimi krokami zbliża się kolejna premiera filmu dokumentalnego o gwieździe muzyki pop. Tym razem fani będą mogli dowiedzieć się więcej o życiu prywatnym i karierze Taylor Swift - jednej z najbardziej utytułowanych i lubianych amerykańskich artystek młodego pokolenia.

Na początku 2020 roku serwis Netflix udostępni wyprodukowany przez siebie film dokumentalny "Taylor Swift: Miss Americana". Wcześniej film o Taylor Swift zadebiutuje na Sundance Film Festival. Dokument o piosenkarce otworzy to wydarzenie!

Kto wyreżyserował film dokumentalny o Taylor Swift i co wiemy o tej produkcji? I najważniejsze pytanie - jakie sekrety z życia gwiazdy ujawni film "Taylor Swift: Miss Americana"?

Zobaczcie, co do tej pory wiadomo na temat tego dokumentu.

FILM O TAYLOR SWIFT UJAWNI SEKRETY ARTYSTKI?

Dokument "Taylor Swift: Miss Americana" wyreżyserowała zdobywczyni nagrody Emmy, Lana Wilson, a produkcją filmu o Taylor Swift zajął się Morgan Nevill.

Twórcy opisują swoje dzieło, jako czyste i emocjonalne spojrzenie na największą ikonę naszych czasów. Emocjonalne, a więc z pewnością nie zabraknie w nim wątków z życia prywatnego gwiazdy - być może także takich, o których wcześniej Taylor Swift wolała nie opowiadać fanom.

Producenci filmu "Taylor Swift: Miss Americana" skupili się nie tylko na artystycznej sferze życia piosenkarki, ale przede wszystkim chcieli pokazać, jak Taylor Swift na przestrzeni lat zmieniała się z piosenkarki country w niezwykle silną i wpływową kobietę, która wie, jak osiągać zamierzone cele.

Premierowy pokaz filmu dokumentalnego o Taylor Swift odbędzie się podczas najbliższego Sundance Film Festival. "Taylor Swift: Miss Americana" pokazany będzie pierwszego dnia festiwalu, czyli 23 stycznia 2020 roku. Festiwal filmowy Sundance potrwa do 2 lutego.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE