Taylor Swift na okładce brytyjskiego Vogue'a! To naprawdę JEJ TWARZ?! Zobacz!

2019-12-02 19:27 nk
Taylor Swift na gali AMAs 2019
Autor: Invision/Invision/East News

Taylor Swift ma na koncie kolejny sukces. Po mega udanym występie na gali American Music Awards 2019, gdzie otrzymała tytuł Artysty Dekady, piosenkarka pojawiła się na okładce brytyjskiego wydania prestiżowego magazynu Vogue. Problem w tym, że Tay jest na niej jakoś... mało do siebie podobna! Graficy przesadzili z poprawianiem jej rysów twarzy? A może to tylko takie ujęcie?

Taylor Swift, poza trwającym konfliktem z szefami swojej byłej wytwórni, Big Machine Records, może uznać rok 2019 za wyjątkowo udany. Zwieńczeniem ciężkiej pracy jest tytuł Artysty Dekady, przyznany jej przez organizatorów gali American Music Awards 2019 - rozdania najważniejszych nagród amerykańskiego przemysłu muzycznego.

Tuż po tym sukcesie Taylor Swift spotkało jeszcze jedno prestiżowe wyróżnienie, i to w ojczyźnie jej chłopaka, JOe Alwyna! Brytyjskie wydanie magazynu Vogue umieściło ją na okładce swojego styczniowego numeru!

Taylor Swift podobna do... nikogo?!

Na okładce brytyjskiego Vogue Taylor Swift wylgląda pięknie. Ma na sobie białą koszulę ze sztywnym kołnierzykiem i beżowy rozpinany sweterek. Jej włosy są proste, rozpuszczone.

Cały problem polega na tym, że Taylor Swift na tym zdjęciu w ogóle nie jest podobna do siebie samej! Być może dlatego zablokowała możliwość komentowania okładki? Bała się, że fani jej to wytkną?

Jak oceniacie to zdjęcie? Graficy byli nadgorliwi, czy Tay tak po prostu wyszła na fotce?

NAJNOWSZE