Filip Chajzer pokazał hejterskie komentarze pod jego adresem. To boli

2019-12-02 8:53 kp
Filip Chajzer
Autor: WBF

Filip Chajzer to od kilku lat jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy i prezenterów, lubiany przede wszystkim za dystans i poczucie humoru. Jego ostatni żart na temat ataku paniki nie spodobał się jednak widzom Dzień Dobry TVN, którzy zarzucili mu szydzenie z chorób psychicznych. I choć Filip szybko przeprosił za wpadkę, hejterzy zaatakowali go w najbardziej okrutny sposób.

Nie ma wątpliwości co do tego, że żart Filipa Chajzera z ataków paniki, na który pozwolił sobie w piątkowym odcinku Dzień Dobry TVN, nie należał do tych udanych. Przypomnijmy, że po rozmowie z zaproszonym ekspertem na temat zdrowia psychicznego Polaków, Filip zademonstrował "atak paniki", którym postanowił nawiązać do kolejnego tematu rozmowy - świątecznych zakupów. Inwencja dziennikarza nie spotkała się z pozytywnym odbiorem, a on sam szybko przeprosił za swój żart, zapewniając, że nie miał intencji obrażenia kogokolwiek zmagającego się z chorobą psychiczną.

>> Filip Chajzer zaliczył wpadkę w „Dzień Dobry TVN”! Teraz dziennikarz się tłumaczy…

I choć wydawałoby się, że Filip Chajzer tym samym zakończył temat nieudanego żartu, spirala nienawiści w sieci już się nakręciła. Dziennikarz zaczął otrzymywać pełne nienawiści wiadomości i komentarze, w których hejterzy w najbardziej okrutny sposób zaczęli przypominać mu śmierć jego syna. Czy wina jest adekwatna do "kary", jaką urządzili mu internauci? Zobaczcie sami!

Filip Chajzer walczy z hejterami

Filip Chajzer opublikował w sieci wpis, w którym pokazał, jakie komentarze otrzymuje od internetowych hejterów. Ci wyśmiewają się z największej tragedii, jaka go spotkała w życiu - śmierci syna. W 2016 roku 9-letni Maksymilian zginął w wypadku drogowym.

Pozwólcie, że teraz ja podzielę się moją historią. To tylko promil tego co kasujemy z moich mediów społecznościowych codziennie od piątku, kiedy zaczęła się ostra jazda bez trzymanki i jakichkolwiek zasad. Wyobraź sobie teraz, że po czymś takim musisz wyjść do ludzi, uśmiechać się, żyć na pozór normalności. Tak moi drodzy wygląda miłość bliźniego w praktyce... Dane autorów zasłonięte by nie nakręcać kolejnej spirali nienawiści. Wystarczy już ta, którą muszę przetrwać by być jeszcze mocniejszym człowiekiem. Dziękuję wszystkim dobrym ludziom, którzy są razem ze mną ❤️

- czytamy we wpisie.

Treść komentarzy, które pokazał dziennikarz, jest przerażająca. Zobaczcie sami:

W ciągu godziny od publikacji post Filipa Chajzera zebrał 12 tysięcy reakcji i ponad 4 tysiące komentarzy, w których fani dziennikarza - w większości z nich fani wspierają go. Trudno uwierzyć w to, by autorzy wpisów wyśmiewających śmierć dziecka, rzeczywiście robili to z troski o osoby chorujące psychicznie. Takimi komentarzami z pewnością nie przysłużą się rozpowszechnianiu świadomości ma temat tych chorób.

Czy Filip Chajzer zasłużył na takie komentarze?

NAJNOWSZE