Edyta Górniak spotkała się z Miley Cyrus! Fotką pochwaliła się w sieci!

2019-12-01 13:00 DR
Edyta Górniak i Miley Cyrus
Autor: Edyta Górniak / Instagram Edyta Górniak i Miley Cyrus

Edyta znaczną część swojego życia spędza w Stanach Zjednoczonych, gdzie skupia się nie tylko na życiu towarzyskim, ale też zawodowym. Ostatnio Edi pochwaliła się fotką, na którą widać ją w towarzystwie dwóch światowych gwiazd. Miley Cyrus i Cody Simpsone nieźle zapozowali z polską diwą. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Edyta Górniak jest obecna na scenie muzycznej tak naprawdę przez większość swojego życia. Przez te wszystkie lata piosenkarka zapracowała sobie na miano diwy. Edyta niejednokrotnie udowadniała, że wielu artystów z naszego kraju może zostawić w tyle. Ostatecznie jednak Edycie nie udało się zrobić oszałamiającej, zagranicznej kariery. Mimo wszystko piosenkarka bardzo często przebywa w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych, gdzie spotyka się ze znajomymi, ale też pracuje z producentami muzycznymi. Wyleciała tam też ostatnio. I właśnie wtedy doszło do nietypowego spotkania.

Edyta spotkała się z dwójką światowej sławy muzyków. Edyta Górniak, Miley Cyrus i Cody Simpsone na jednej fotce? Tak! Urocze zdjęcie zostało opublikowane na instagramowym profilu diwy. Fotka jest mega urocza. Miley Cyrus obejmuje Edytę i opiera głowę o jej ramię. Zobaczcie sami:

Zazdrościcie Edycie spotkania z Miley? A może to zapowiedź jakiejś współpracy? ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE