Filip Chajzer choruje na depresję. "Poczucie własnej wartości na poziomie mułu."

2021-05-18 14:50 es
Filip Chajzer
Autor: WBF

Filip Chajzer wzbudza bardzo mieszane emocje. Jedni kochają go za działalność charytatywną i liczne zbiórki. Inni chętnie wytykają wpadki w telewizji czy słynne "chajzerowe przeprosiny". Dziennikarz znowu poruszył Instagramem za sprawą najnowszego wpisu. Dowiadujemy się z niego, że Filip Chajzer choruje na depresję. Zdradził, że przez chorobę jego poczucie własnej wartości sięgnęło dna!

Filip Chajzer to bardzo kontrowersyjna postać w Polskich mediach. Wzbudza mieszane emocje. Jego instagramowy profil obserwuje 806 tysięcy osób. Często zachwycają się zbiórkami, które organizuje dziennikarz. Doceniają także jego akcje charytatywne. Z drugiej strony są krytykanci, którzy wytykają wpadki Filipa Chajzera w telewizji. Powstało nawet powiedzenie "chajzerowe przeprosiny". To takie, w których w zasadzie nie ma przyznania się do winy, jest za to odwrócenia uwagi jakąś akcją charytatywną.

Bez względu na to, czy się Filipa Chajzera lubi, czy nie, trzeba zauważyć, że w ostatnim czasie dziennikarz dostał sporą ilość hejtu.

Teraz dowiadujemy się, że Filip Chajzer choruje na depresję.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Filip Chajzer choruje na depresję

Dziennikarz często informuje na swoim Instagramie o przebiegach zbiórek charytatywnych. Tym razem udało się zebrać 9,5 miliona złotych na leczenie Wiktora. Filip Chajzer podziękował chłopcu za "poczucie sensu".

Wiktor. Chcę Ci podziękować. Nawet nie wiesz jak jesteś dla mnie ważny. To będzie osobiste. Od stycznia zeszłego roku mierzę się z depresją. Tylko moja rodzina i przyjaciele do tej pory wiedzieli na jakie dno ludzkiej psychiki spadłem. Terapia, leki. Poczucie własnej wartości na poziomie mułu. Strach przed wyjściem na ulice, Himalaje wysiłku żeby stanąć przed kamerą.

Dziennikarz odniósł się także do hejtu, z jakim musiał się mierzyć.

Styczeń 2020 to tysiące komentarzy dziennie o tym, że powinienem się zabić, że jestem nic nie warty, że jakiś człowiek z jutuba ma rację. Nawet, kiedy wiesz, że nie możesz tego czytać to jest wszędzie. Zmasowany atak, który zniszczył mi soft. Do dziś go do końca nie poskładałem. Często słyszę, że nawet kiedy się uśmiecham zdradzają mnie oczy. I tak pewnie jest. To siedzi z tyłu głowy.

W komentarzach Filip Chajzer dostał od fanów słowa wsparcia.

- Jeszcze będzie pięknie.. 🙌❤️ Zdrowia i siły dla Ciebie Filip i dla Wiktora! 🙏

- ❤️❤️❤️ cudownie być Aniołem w twojej drużynie! Stworzyłeś armię Aniołów nie do pokonania 🙌

- Cudny, niesamowity i wyjątkowy!! Nie daj sobie nic innego wmówić ❤️ no chyba że same pozytywy 😉 jesteś wielki !

Czytamy.

Zobacz też:

NAJNOWSZE