Filip Chajzer będzie ojcem! Jego partnerka jest w ciąży!

2017-05-26 17:37
Filip Chajzer
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News Filip Chajzer

Filip Chajzer będzie miał dziecko! Jego ojciec, Zygmunt Chajzer, wyznał, że "bardzo się cieszy", iż będzie dziadkiem!

Filip Chajzer będzie ojcem! Dziennikarz TVN nie chwali się sprawami osobistymi w mediach (również tych społecznościowych), jednak wygadał się jego ojciec, Zygmunt Chajzer.

"No podobno tak ma być... że Filip spodziewa się dziecka. Ja się bardzo cieszę. Jestem bardzo szczęśliwy, że będę dziadkiem, bardzo" - powiedział Zygmunt Chajzer w rozmowie z Super Expressem. Tabloid podaje, że partnerka Filipa Chajzera, Małgorzata Walczak, jest w czwartym miesiącu ciąży. Płeć dziecka pary na razie nie jest znana.

Trudno o lepszy moment na powiększenie rodziny. Filip Chajzer jest właśnie w trakcie budowania własnego domu, czym pochwalił się na Facebooku. Nieruchomość będzie umiejscowiona w pięknym miejscu - pod samym dachem. Na razie jest w stanie surowym otwartym, ale Filip Chajzer osobiście nadzoruje postęp prac budowlanych i starannie wybiera materiały.

Przypomnijmy, że niespełna dwa lata temu Filip Chajzer przeżył rodzinną tragedię. W wypadku samochodowym zginął jego 9-letni synek z pierwszego małżeństwa, Maks.

Bestsellery Empiku 2017 zdjęcia gwiazd Filip Chajzer
Autor: Akpa Bestsellery Empiku 2017 zdjęcia z gali

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE