Festiwal Filmowy w Cannes 2022: najpiękniejsze kreacje. Które gwiazdy nas zachwyciły?

2022-05-19 18:41

Ruszył 75. Festiwal Filmowy w Cannes, a na czerwonym dywanie zawitały wielkie gwiazdy kina. Kto prezentował się najbardziej zjawiskowo? Nie zabrakło polskich akcentów!

75. Festiwal Filmowy w Cannes rozpoczął się we wtorek 17 maja 2022 roku i potrwa aż do soboty 28 maja. W trakcie festiwalu wyświetlonych zostanie wiele interesujących produkcji filmowych, z "Top Gun: Maverick" Josepha Kosinskiego na czele. Festiwal Filmowy w Cannes to jednak nie tylko filmy, ale także swoiste święto mody. Zatem, które canneńskie kreacje zachwyciły nas najbardziej?

Festiwal Filmowy w Cannes 2022: najpiękniejsze kreacje

Wśród gwiazd lśniących na czerwonym dywanie znalazła się również Joanna Kulig. Gwiazda "Zimnej wojny" pełni w tym roku wyjątkową rolę, zasiada bowiem w jury sekcji Un Certain Regard, która promuje kino o oryginalnej tematyce i formie. Polska aktorka zachwyciła wszystkich swoją kreacją od Diora. Kto jeszcze lśnił wyjątkowym blaskiem podczas 75. Festiwaul Filmowego w Cannes? Zajrzyjcie do naszej galerii, która znajduje się w górnej części artykułu, i sprawdźcie, kto zrobił na nas największe wrażenie.

ZOBACZ TAKŻE: Polscy aktorzy, którzy mają szansę zostać gwiazdami Hollywood