Faustine Nogherotto nie żyje. 31-letnia piosenkarka poddała się eutanazji

2021-02-18 11:51 kp
Faustine Nogherotto
Autor: Youtube/ EM Action

Znana francuskiej publiczności Faustine Nogherotto nie żyje. 31-letnia wokalistka zdobyła popularność w tamtejszych programach telewizyjnych i cieszyła się dużą sympatią wśród fanów. Gwiazda cierpiała jednak z powodu chronicznego zmęczenia i choroby Gougerota-Sjögrena. Jak poinformowały francuskie media, pod koniec stycznia poddała się eutanazji.

Francuscy fani z ogromnym smutkiem przyjęli informację o śmierci Faustine Nogherotto - piosenkarki znanej z tamtejszych programów muzycznych. Wokalistka miała 31 lat, a Francja po raz pierwszy usłyszała o niej niemal 15 lat temu, kiedy to wystąpiła w show Star Academy. Choć nie wygrała, zdobyła sporą sympatię i otworzyła sobie tym drogę do dalszej kariery.

Mimo sukcesów zawodowych życie piosenkarki nie było usłane różami. Faustine Nogherotto cierpiała z powodu chronicznego zmęczenia i zespołu Gougerota-Sjögrena, objawiającego się zaburzeniem wydzielania łez lub śliny. Choroba może też atakować nerki, płuca, trzustkę czy tarczycę. Wokalistka nie ukrywała swoich problemów ze zdrowiem i otwarcie mówiła, że bólu, z którym się zmaga, nie da się znieść.

Teraz media poinformowały, że pod koniec stycznia Faustine Nogherotto poddała się eutanazji.

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16

Faustine Nogherotto poddała się eutanazji

Jak czytamy, Faustine Nogherotto poddała się eutanazji w Belgii. Decyzję o tym kroku miała podjąć już dwa lata temu, jak zdradziła Chantal Somm, ze stowarzyszenia Millions Missing France, które wspiera osoby cierpiące na chroniczne zmęczenie. Wraz z decyzją o eutanazji piosenkarka już w 2018 roku zamieściła na swoim Facebooku wymowne zdjęcie z napisem The End.

Wraz z informacją o śmierci Faustine Nogherotto pod filmami na Youtube z jej udziałem zaczęły pojawiać się setki komentarzy od francuskich fanów, którzy żegnają swoją ulubienicę.

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE