Fanka Khloe Kardashian: "Chciałabym, by Tristan jej nie zdradził". Khloe ODPOWIEDZIAŁA!

2019-12-03 0:54 nk
Khloe Kardashian
Autor: Rex Features/East News

Khloe Kardashian wciąż nie może pogodzić się ze zdradą, jakiej dopuścił się ojciec jej córki, Tristan Thompson. Jedna z fanek celebrytki najwyraźniej otworzyła tę ledwo zabliźnioną ranę w swoim komentarzu do jej sytuacji życiowej na Twitterze. Khloe zdecydowała się odpowiedzieć internautce i napisała, co myśli na ten temat dzisiaj, po wielu miesiącach od rozstania!

Khloe Kardashian i Tristan Thompson rozstali się na początku roku po tym, jak koszykarz po raz kolejny zdradził celebrytkę - tym razem z najlepszą przyjaciółką jej siostry, Jordyn Woods. Choć gwiazdor NBA próbował wielokrotnie odzyskać względy mamy swojej córki, ta jest nieprzejednana.

Nie jest tajemnicą, że Khloe Kardashian przez wiele miesięcy próbowała dojść do siebie po rozstaniu i sporo się nacierpiała. Dziś jej relacje z ex partnerem zdają się być już unormowane, jednak Tristan dalej próbuje walczyć o Khloe, a ona - cóż - też nie do końca pogodziła się z rozpadem swojej rodziny.

Khloe odpowiada rozżalonej fance

Nieczęsto się zdarza, by gwiazda światowego formatu odpowiedziała na komentarz na swój temat w sieci, jednak tym razem jedna z internautek napisała słowa, które trafiły Kardashiance głęboko do serca!

Chciałabym, żeby Tristan wszystkiego nie zepsuł! On i Khloe byli tacy słodcy razem!

- napisała fanka, a Khloe odpowiedziała:

Ja tak samo, kochanie, ja tak samo, lol. Ale tak dobrze sprawujemy teraz współopiekę. To jest świetna przestrzeń dla nas. Współdzielenie opieki to trudna przestrzeń. Wiele szacunku dla współrodziców.

Potem celebrytka dodała jeszcze w komentwarzu do wypowiedzi innej fanki:

On jest tatusiem True - ona zasługuje na to, by mieć kochającego i świetnego ojca. Tristan jest dla niej niesamowity, ona na to zasługuje. Wszyscy popełniamy błędy w życiu i nikt z nas nie jest doskonały. Nie będę trzymać się tych negatywnych uczuć, bo to będzie mnie tylko ranić i psuć energię, którą przekazuję swojemu dziecku.

Hmmm.... Czyżby kolejny symptom rychłego powrotu Khloe do Tristana?!

NAJNOWSZE