Kris Jenner i Khloe Kardashian pozwą Caitlyn Jenner NA MILIONY? Wyznała ich sekrety!

2019-12-02 14:00 kp
Caitlyn Jenner
Autor: Ken McKay/ITV/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Po kilku miesiącach względnego spokoju Caitlyn Jenner najwyraźniej znów wkracza na wojenną ścieżkę z rodziną Kardashian. Transseksualna celebrytka najwyraźniej uznała, że rodzinne sekrety są jej największym kapitałem i ostatnio znów chętnie opowiada o nich w telewizji. A to może mieć dla niej bardzo poważne konsekwencje.

Caitlyn Jenner może mieć poważne kłopoty. Po tym, jak celebrytka wystąpiła ostatnio w show I'm a Celebrity...Get Me Out of Here!, grożą jej milionowe pozwy od Kris Jenner i jej córek. Wszystko dlatego, że Caitlyn postanowiła otwarcie zdradzić w programie ich rodzinne sekrety.

Przypomnijmy, że Cailtyn zdradziła m.in. na antenie, że o zmianie płci myślała już w latach 80., jednak z decyzją o rozpoczęciu procesu powstrzymywała się z powodu Kris Jenner. Cait wyznała też, że nie rozmawiała z Khloe, odkąd przyznała jej, że chce zmienić płeć. Jej zdaniem Khloe miała mieć z jej decyzją "jakiś problem". Kris już wcześniej próbowała powstrzymać Caitlyn przed zdradzaniem rodzinnych tajemnic, uważając jej działania za "upokarzające". Czy teraz ją pozwie?

Caitlyn Jenner w kłopotach

Jak donoszą zagraniczne media, Caitlyn Jenner obowiązuje umowa, którą podpisała ze wszystkimi członkiniami klanu Kardashian-Jenner, zgodnie z którą nie ma prawa do publicznego zdradzania rodzinnych tajemnic i historii, które mogą zagrozić oglądalności rodzinnego show. Jeśli Kris Jenner i Khloe Kardashian zdecydują się na pozew, Caitlyn będzie musiała się liczyć z milionowymi odszkodowaniami.

Myślicie, że sprawa trafi do sądu?

NAJNOWSZE