Koncert Ed Sheeran

i

Autor: Liam McBurney/Press Association/East News

nietypowy ślub

Fanka Eda Sheerana wyszła za mąż za... jego sobowtóra! Na weselu pojawiły się inne znane osoby

2024-06-18 15:20

Niektórzy ludzie są w stanie zrobić wszystko, by poznać bliżej swojego idola. Inni zaś rozpływają się w marzeniach, by ich poślubić lub się z nimi zaprzyjaźnić. Niektórzy szukają nawet partnera, który będzie podobny do ich ulubieńca. Jedna z kobiet wzięła sobie to ostatnie bardzo do serca i wyszła za maż za... sobowtóra Eda Sheerana! Zobaczcie sami, są niemal identyczni!

Amanda Baron to jedna z tych fanek Eda Sheerana, która dałaby wszystko, by móc go poznać bliżej. Za cel obrała sobie nawet znalezienie partnera, który jest do niego podobny. Nikt się jednak nie spodziewał, że jej przyszły mąż okaże się sobowtórem Eda Sheerana. Mężczyźni wyglądają niemal jak dwie krople wody! Ślub to tylko finał niezwykłej historii, w którą momentami aż ciężko uwierzyć. Cała ta niebywała historia rozpoczęła się na koncercie Eda Sheerana, na którym znajomi kobiety spotkali mężczyznę, który łudząca przypominał Eda. Jak dokładnie potoczyła się historia miłosna Amandy? Przekonajcie się sami. Aż ciężko w to uwierzyć!

Ed Sheeran numerem 1 w Polsce! Powrócił na szczyt po latach

Amanda Baron wyszła za mąż za sobowtóra Eda Sheerana

Amanda Baron to 40-letnia, szczęśliwa mama piątki dzieci. Na co dzień pracuje w służbie zdrowia, a konkretniej w zdrowiu psychicznym. Często zdarzało jej się żartować przy znajomych, że kiedyś poślubi Eda Sheerana. Sama chyba nie wierzyła w to, że po części tak się stanie. Jej znajomi spotkali na koncercie Eda mężczyznę, który był łudząco podobny do wokalisty. Ty Jones obawiał się o swoje życie miłosne przez to, że posiada bujne rude włosy. Znajomi kobiety postanowili ich ze sobą poznać. Wszystko skończyło się tym, że Ty poprosił o rękę Amandę po roku związku. Amanda i Ty powiedzieli sobie już sakramentalne "tak". Trzeba przyznać, że mają duże poczucie humoru. Skorzystali z tego, że Ty jest podobny do Eda, więc jego stylizacja ślubna wyglądała tak, jakby Amanda stała przed ołtarzem z Edem. Co więcej, na samym weselu nie zabrakło większej ilości gwiazd. Na imprezie pojawili się goście w przebraniach księcia Harry'ego, Jacka Sparrowa, Davida Beckhama czy Gordona Ramsaya. Trzeba przyznać młodej parze, że mają do siebie ogromny dystans i olbrzymią wyobraźnię.

Ed Sheeran w Polsce 2024 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie wystąpi Sheeran?

Ed Sheeran to brytyjski piosenkarz, autor tekstów i gitarzysta. Urodził się 17 lutego w 1991 roku w Wielkiej Brytani. Na swoim koncie ma przeboje takie jak: "Shape of You", "Bad Habits", "Perfect", "Thinking Out Loud" czy "I Don't Care".

Te piosenki napisał Ed Sheeran

Ile pamiętacie z życia Eda Sheerana?

Pytanie 1 z 6
Ed Sheeran uwielbia bawić się klockami LEGO.