Jenna Ortega i Hunter Doohan

i

Autor: Rex Features/East News / Everett Collection/East News Jenna Ortega i Hunter Doohan są razem?

Fani wierzyli, że Jennę Ortegę i Huntera Doohana łączy coś więcej. Aktor ma jednak męża

2022-12-21 14:32

Fani serialu Wednesday cały żyją historią mrocznej córki Addamsów, która skradła ich serca. Co więcej, zafascynowała ich relacja pomiędzy główną bohaterką a Tylerem granym przez Huntera Doohana. Internauci spekulują nawet, czy w życiu prywatnym łączy ich coś więcej, nie wiedząc, że aktor znalazł już swoją miłość.

Gdy serialowa Wednesday pojawiła się w miasteczku Jerycho, niemal od razu skradła serce Tylera, który jest pracownikiem lokalnej kawiarni. Zabiegający o jej względy chłopak miał nie lada problem, aby zbliżyć się do córki Addamsów, której nie w głowie były romanse. Widać było jednak między nimi chemię, a fani serialu oszaleli na punkcie tej pary, mając nadzieję, że ich filmowe uczucie przeniesie się na ich życie prywatne. Jenna Ortega dodała nawet urocze wideo, pod którym pojawiło się wiele zapytań o ich relację.

Hunter Doohan jest już po ślubie. Męża poznał przez aplikację randkową

Jenna Ortega opublikowała materiały wideo i zdjęcia, na których można zobaczyć backstage planu zdjęciowego Wednesday. Na jednym z filmików widzimy Jennę wtuloną w Huntera na obrotowym krześle. Fani zauroczeni tym widokiem nie omieszkali zapytać, czy łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Nie doczekali się odpowiedzi, jednak inni internauci rozwiali wszelkie wątpliwości, pisząc, że serce aktora jest już zajęte. Okazuje się, że Hunter Doohan w tym roku wyszedł za mąż za producenta filmowego, którego poznał na Tinderze.

Poznaliśmy się jakoś w 2015 roku, a zaręczyliśmy się w czasie pandemii – powiedział w jednym z wywiadów.

Jego wybrankiem jest Fielder Jewett. Uroczystość ślubna odbyła się w czerwcy tego roku, a zdjęcia można zobaczyć na profilu Huntera na Instagramie.

NAJLEPSZE GRY 2023, ELEKTRYCZNE POTWORY, FORMA NA LATO I KONCERTY 2023 | ESKA XD #064