Jenna Ortega

i

Autor: LISA O'CONNOR/AFP/East News Jenna Ortega przeszła metamorfozę

Jenna Ortega ŚCIĘŁA WŁOSY! W krótkiej fryzurze nadal wygląda zjawiskowo

2022-12-20 11:01

Jenna Ortega jeszcze do niedawna mogła pochwalić się długimi, kasztanowymi włosami, jakie mogliśmy oglądać chociażby w serialu "Wednesday". Aktorka postanowiła jednak zaszaleć i radykalnie zmieniła fryzurę. Pasuje jej cięcie wolf cut?

Jenna Ortega w branży filmowej działa już od 2012 roku. Miała zaledwie 10 lat, kiedy zaczęła grać w filmach i serialach. Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Wednesday Addams. Młoda aktorka sukces może zawdzięczać Timowi Burtonowi, który obsadził się w mrocznej produkcji. Od dłuższego czasu fani serialu żywo interesują się życiem gwiazd, które możemy oglądać na ekranie, a Jenna Ortega stała się nową idolką nastolatek, które w mediach społecznościowych próbują odtwarzać jej słynny taniec z jednego z odcinków. Ciekawe, czy jej nowa fryzura będzie równie mocną inspiracją.

Jenna Ortega zaskoczyła fanów nową fryzurą! Przeciwieństwo Wednesday Addams

Jenna Ortega do tej pory prezentowała się w długich, gęstych, kasztanowych włosach, które były dużym atutem w serialu Wednesday, gdyż jej bohaterka nosiła dwa, długie warkocze. Widać, taki image znudził już aktorkę, która raptem postanowiła kompletnie zmienić uczesanie.

Jenna wybrała się do fryzjera i radykalnie zmieniła look. Zdecydowała się na cięcie w stylu wolf cut, czyli mocno wycieniowane włosy na całej długości i dłuższą, opadającą na boki twarzy grzywkę. Trzeba przyznać, że to bardzo odważne cięcie, a jej włosom nadało objętości i dynamizmu. Wygląda na to, że już koniec z grzecznymi warkoczykami. Jak wam się podoba Jenna w takim wydaniu?

Sonda
Co myślisz o serialu "Wednesday"?
NAJLEPSZE GRY 2023, ELEKTRYCZNE POTWORY, FORMA NA LATO I KONCERTY 2023 | ESKA XD #064