Fani krytykują przyjaźń Kourtney Kardashian z 19-letnią Addison Rae! Co im przeszkadza?

2020-09-21 13:00 AM
Kourtney Kardashian
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Kourtney Kardashian kolejny raz pochwaliła się na Instagramie wspólnie spędzonym czasem z Addison Rae. Celebrytka chyba nie podejrzewała, że jednym zdjęciem wywoła taką lawinę negatywnych komentarzy. O co poszło? Przeczytajcie na Hotplota.pl.

Kourtney Kardashian oprócz wsparcia swojego licznego rodzeństwa może też liczyć na przyjaciół. Ostatnio bardzo dobry kontakt ma z 19-letnią Addison Rae. Obie panie świetnie się dogadują, co Kourtney często udowadnia poprzez publikowanie wspólnych fotek na Instagramie. Już wcześniej chwaliła się wspólnym relaksem na basenie. Teraz pokazała podobną fotkę. Z pewnością reakcja na post bardzo ją zdziwiła, bo wielu fanów negatywnie podeszło do przyjaźni  celebrytki z gwiazdą mediów społecznościowych. Co takiego im przeszkadza?

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Może się wydawać, że Kourtney Kardashian, czyli najstarsza z sióstr Kardashian ma najmniejsze parcie na szkło. Mimo tego, że ma spore grono odbiorców, to nie ściga się w ilości followersów ani nie potrzebuje wielkiego zainteresowania. Dowodem na to może też być fakt, że jako pierwsza miała dość pokazywania prywatnego życia w rodzinnym reality show i marzyła o opuszczeniu programu. Kourt doskonale wie też, że nawet najmniejsza sława niesie ze sobą ciemne strony i zawsze znajdzie się ktoś, kto chętnie skrytykuje. Kardashianka nie ma jednak zamiaru milczeć i często odpowiada na zaczepki w taki sposób, że hejterzy odpuszczają. Celebrytka ma w tym doświadczenie, bo niejednokrotnie krytyka spotykała także jej dzieci.

KOURTNEY ATAKOWANA ZA PRZYJAŹŃ Z ADDISON RAE! CO PRZESZKADZA INTERNAUTOM?

Teraz znów została zaatakowana. Wszystko przez to, że 41-letnia Kourtney kolejny raz opublikowała na Insta fotkę na której pozuje ze znacznie młodsza Addison Rae. Post zawiera cztery zdjęcia i pokazuje chwile relaksu. Kourtney i Addison w skąpych strojach kąpielowych korzystają z ostatnich dni lata i relaksują się w basenie. Fotki choć są piękne, to nie przypadły do gustu niektórym osobom, którzy stwierdzili, że Kourt i Addison łączy dziwna relacja…

Co im przeszkadza? Wielu z nich razi zbyt duża różnica wieku, jaka dzieli celebrytki.

Czy ta przyjaźń nie jest dziwna ze względu na różnicę wieku?

– pytali internauci.

Kourtney ma 41 lat i kręci się w pobliżu 19-latek w basenach.

To właśnie ostatni komentarz dolał oliwy do ognia i sprawił, że głos postanowiła zabrać sama Kourt, która w ironiczny sposób pisała:

Czy sugerujesz lepsze miejsce? Szukam pomysłów…

Na ratunek przyjaciółce ruszyła także Rae, która w rozmowie z Entertainment Tonight miała bronić znajomości, mówiąc:

Przyjaźnie są takie, jakie je stworzysz. To co masz, na przykład czas, który spędzasz z nimi, rzeczy, które robisz. A jeśli macie coś wspólnego, to po prostu ma to sens. Nie sądzę, żeby to było coś, na podstawie czego można naprawdę oceniać ludzi. Czuję, że przyjaźnie mogą być różne w każdym wieku i czuję, że każdy może odnosić się do ludzi na różne sposoby. Tak się złożyło, że ja i Kourtney mamy wspaniałą przyjaźń, co jest naprawdę zabawne. W swoim filmie na YouTube powiedziała, że mam ogromną energię i lubi przebywać w moim towarzystwie. Myślę, że również ona ma ogromną energię i ma tak duże doświadczenie, że naprawdę mogę na nią patrzeć i czegoś się od niej nauczyć. 

– mówiła.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Two more days of summer. Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)
NAJNOWSZE