Fit Lovers Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz

i

Autor: WBF

Mateusz z Fit Lovers w FAME MMA 12! Z kim walczy Mati?

2021-10-19 9:12

W najnowszej edycji Fame MMA wystąpi popularny Mati z Fit Lovers czyli Mateusz Janusz. Guru polskiego fitnessu poznał już przeciwnika i pochwalił się startem w Fame MMA przed swoimi fanami. Z kim walczy Mateusz z Fit Lovers i jak na jego udział w Fame MMA zareagowali fani? Zobaczcie szczegóły na Hotplota.pl!

Po wielkim sukcesie jedenastej edycji Fame MMA producenci gali szykują kolejny mocny zestaw zawodników. Wiemy już, kto wystąpi na Fame MMA 12. Do grona gwiazd, które zobaczymy w ringu, dołączył niedawno Mateusz Janusz, czyli popularny Mati z Fit Lovers! 

Jego start w Fame MMA 12 jest dla wielu fanów niemałym zaskoczeniem. Na szczęście w większości bardzo pozytywnym, o czym świadczą komentarze pod postem, w którym Mateusz Janusz ogłasza swój start w 12. edycji Fame MMA.

Kiedy i z kim walczy Mati? Zobaczcie, jak wygląda karta walk Fame MMA 12 i poznajcie wszystkie najważniejsze szczegóły zbliżającej się gali.

Fame MMA 12 - Mateusz z Fit Lovers poznał przeciwnika

Mati z Fit Lovers nie kryje podekscytowania faktem, że dołączył do grona zawodników zbliżającej się gali mieszanych sportów walki z udziałem gwiazd ekranu i social media. Ogłaszając swój występ na Fame MMA 12 Mateusz Janusz napisał na oficjalnym profilu Fit Lovers:

Uuuu… o jo joj, o jo joj

Jak widać, trochę zabrakło mu słów :) Ale po sukcesie 11. edycji Fame MMA nie dziwimy się ekscytacji. 

W kolejnym poście Mateusz i Pamela zamieścili wspólne zdjęcia na tle banera Fame MMA 12. W sekcji komentarzy posypały się gratulacje od fanów - w większości zadowolonych, że Mati pojawi się na ringu 12. edycji Fame MMA.

Trzymam kciuki!❤️

Wooow! ?❗️ powodzonka ❤️

Goodluck! ?

Sonda
Kto wygra walkę?

- piszą fani Matiego.

Oczywiście wielu dopytuje, z kim walczy Mateusz na Fame MMA 12. Odpowiedź oczywiście nie jest już żadną tajemnicą. Karta walk Fame MMA 12 jest już znana, a przy nazwisku Mateusza Janusza z Fit Lovers znajdziemy na niej... Kacpra Blonsky Błońskiego!

Powyżej znajdziecie sondę, w której pytamy, kto Waszym zdaniem wygra walkę na Fame MMA 12. Fani Matiego mocno wierzą w jego zwycięstwo, pisząc m.in., że Kacper Błoński nie ma przy nim najmniejszych szans. Ale czy na pewno? Podzielcie się swoją opinią.

Gala Fame MMA 12 odbędzie się 20 listopada 2021 roku w Ergo Arenie. Oczywiście fani mieszanych sportów walki z całej Polski będą mogli śledzić wszystkie walki online, prawdopodobnie w systemie PPV. Szczegóły organizatorzy ujawnią niebawem - oczywiście znajdziecie je także na eska.pl.

ZNOKAUTOWANY FERICZE ODWIEZIONY KARETKĄ DO SZPITALA l FAME MMA 11