Fabienne Wiśniewska

i

Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Fabienne Wiśniewska zdaje w tym roku maturę. Jedno zadanie ją przerosło!

2022-05-06 14:43

Jedną z tegorocznych maturzystek jest córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego. Fabienne ma już za sobą egzaminy z języka polskiego, matematyki oraz angielskiego. Po opuszczeniu sali egzaminacyjnej 18-latka podzieliła się swoimi wrażeniami ze sławną mamą. Marta Wiśniewska może mieć powody do radości.

Podobnie do setek tysięcy maturzystów córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny - Fabienne - przystąpiła do egzaminu dojrzałości. Nastolatkę do szkoły codziennie odwozi jej mama, która chętnie dzieli się tym faktem w swoich mediach społecznościowych. Dla osiemnastoletniej już Fabbki, jak pieszczotliwie nazywają ją rodzice, matura jest prawdziwie stresującym wyzwaniem. W rozmowie z Plejadą marząca o studiach na ASP maturzysta wyznała, że płakała ze stresu na myśl o egzaminach. Największą niewiadomą dla Fabienne Wiśniewskiej był oczywiście arkusz CKE z matematyki. Wiedząc o tym, Mandaryna postanowiła zaskoczyć córkę i gdy ta weszła do samochodu po opuszczeniu sali egzaminacyjnej, zaczęła ją nagrywać. Na szczęście Fabbka miała do przekazania same dobre wiadomości. Jedno zadanie okazało się dla niej wyjątkowo trudne!

Sonda
Do którego z rodziców Fabienne jest bardziej podobna?

Fabienne Wiśniewska po maturze

Matematyka spędza sen z powiek wszystkim maturzystom. Córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego może być z siebie dumna! 18-latka przyznała, że choć ostatnie zadanie uwzględnione w arkuszu z matematyki było dla niej bardzo trudne, w głębi duszy czuje, że i tak poradziła sobie ze zdaniem najtrudniejszej części egzaminu maturalnego. Gratulujemy!

Mandaryna powraca!