Ewelina Lisowska pochwaliła się nową fryzurą! Ale METAMORFOZA!

2019-11-27 18:52 nk
Ewelina Lisowska
Autor: WBF

Ewelina Lisowska dotąd dość rzadko zmienia fryzurę. Oczywiście poza programem Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym miała okazję mocno poeksperymentować ze swoim wyglądem. Czy to właśnie udział w show zainspirował ją do metamorfozy także w prawdziwym, prywatnym życiu? Ewelina zaprezentowała fanom nową fryzurę! Jak teraz wygląda?

Ewelina Lisowska przyzwyczaiła nas do swojego dość przewidywalnego wizerunku. I nie jest to żaden przytyk - artystka jest konsekwentna w swoim stylu i od początku swojej kariery stawia na długie ciemne włosy. I zawsze prezentowała się w nich świetnie, ale w końcu postanowiła coś zmienić w swoim wyglądzie!

Ewelina Lisowska w nowej fryzurze

Ewelina Lisowska miała ostatnio nieco kłopotów z "dogadaniem się" z internautami. Piosenkarka została ostro skrytykowana za wcielenie się w czarnoskórego rapera w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Gwiazda otrzymywała nawet pogróżki. Potem piosenkarka pokazała się fanom bez makijażu i - jak wyjawiła - straciła ponad tysiąc obeserujących jej profil. Coś nam się zdaje, że po jej najnowszym wpisie fanów przybędzie jej jeszcze więcej, niż wcześniej ich ubyło!

Kiedy kobieta nie wie co zrobić ze swoim życiem, robi grzywkę 😂

- napisała Ewelina Lisowska na Instagramie, publikując zdjęcie w nowej fryzurze.

Jak podoba Wam się Ewelina z grzywką? Fani są zachwyceni, co widać po komentarzach pod postem artystki.

NAJNOWSZE