Ewelina Lisowska ofiarą hejtu za rolę Wiz Khalifa! Posypały się wyzwiska i groźby!

2019-10-24 16:36 nk
Ewelina Lisowska
Autor: Piotr Matusewicz/East News

Ewelina Lisowska mocno oberwała od internetowych hejterów za wcielenie się w rolę Wiz Khalifa w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Piosenkarka musiała wyłączyć komentowanie postu z występem na swoim Instagramie! Gwiazda dostawała nawet groźby i życzenia gwałtu oraz śmierci dla siebie, rodziny i przyjaciół!

Ewelina Lisowska co tydzień zachwyca swoimi metamorfozami w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 12 edycja polsatowskiego show cieszy się dużą popularnością, bo i jej uczestnicy trzymają naprawdę wysoki poziom. Okazuje się jednak, że i z tak pozytywnej produkcji, której celem jest przecież pomoc potrzebującym (zwycięzcy wygraną kasę przekazują na wybrane przez siebie cele charytatywne), można "wyciągnąć" jakiś skandal!

Dużo kontrowersji narosło wokół występu Eweliny Lisowskiej w ostatnim odcinku TTBZ, w którym piosenkarka wcieliła się w amerykańskiego rapera, Wiz Khalifa! Chociaż jej kreacja była naprawdę dobra, a sama uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo dostała 17 punktów od jurorów, niektórzy widzowie doszukali się tu... dowodu na rasistowskie poglądy Eweliny! Nagranie z jej wykonu obiegło cały świat!

Ewelina Lisowska rasistką?! "Proszę mi tego nie zarzucać"!

Ewelina Listowska wrzuciła na swój Instagram story, w którym wyjaśnia, że jest szkalowana przez internautów! Gwiazda dostaje hejterskie wiadomości, a nawet groźby! Ludzie nie tylko z Polski, ale i z USA życzą artystce gwałtu i śmierci! Wyrażają też nadzieję, że krzywda stanie się nie tylko jej, ale i jej rodzinie czy przyjaciołom!

Ewelina Lisowska przyznała w swoim story, że starała się usuwać hejterskie komentarze, ale nie nadążała, więc postanowiła wyłączyć możliwość komentowania postu z występem.

Ludzie masowo wchodzą na mój profil, wyzywają mnie od rasistowskich świń. Jeszcze tłumaczą to sobie przez translator, a ja masowo wszystko blokuję, usuwam. Nie jestem złym człowiekiem, więc nie pozwolę się obrażać. To jakaś paranoja! Nie jestem rasistką, nikogo z tego tytułu nie wyśmiałam, nie obraziłam, nie zabiłam, nie prześladowałam, więc proszę mi tego nie zarzucać. Biorę udział w programie, który ma na celu zbliżyć się jak najbardziej do danej postaci, a w tym przypadku postać była ciemnoskóra. W moim odczuciu jest to jak najbardziej w porządku, bo my nie brzydzimy się ciemnym kolorem skóry.

- wyjaśniła gwiazda.

NAJNOWSZE