Ewa Gawryluk

i

Autor: WBF

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk biorą rozwód! Byli razem ponad 20 lat

2021-12-08 15:50

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk przez ponad 20 lat byli razem. Doczekali się córki, która dziś jest już dorosłą kobietą. Wydawało się, że ich relacja to wzór dobrego małżeństwa. Tymczasem do mediów dotarła informacja, że Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk się rozwodzą!

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk to para, którą oglądamy razem od lat. Pobrali się w 1999 roku, czyli już ponad 20 lat temu. Z czasem doczekali się narodzin córki - Marii.

Okazało się, że węzeł małżeński połączył ich nie tylko prywatnie, ale i zawodowo. Ewa Gawryluk przez lata grała m.in. w serialu Na wspólnej. Z czasem ze stacją TVN zaczął współpracować również Waldemar Błaszczyk.

Przez lata wyglądali na szczęśliwe małżeństwo. Teraz dowiadujemy się, że Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk biorą rozwód!

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk biorą rozwód

Szokujące wieści przekazano w programie Dzień Dobry TVN. Ze środowego wydania dowiadujemy się, że to właśnie Ewa Gawryluk poinformowała stację o rozwodzie z Waldemarem Błaszczykiem.

Wiadomość, że Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk biorą rozwód to duże zaskoczenie dla fanów pary. Przez 20 lat uchodzili za wzorcowy związek. Jednak gdy rzucimy okiem na Instagram aktorki, faktycznie od dłuższego czasu mąż się tam nie pojawiał.

Chroniła prywatność, czy może był to już efekt kryzysu?

Głośne rozstania gwiazd

Pytanie 1 z 6
Który mężczyzna zostawił Jennifer Aniston, bo zakochał się w koleżance z planu?

Zobacz też: