Priyanka Chopra i Nick Jonas biorą ROZWÓD? Aktorka usunęła nazwisko męża!

2021-11-23 8:57 mm
Nick Jonas i Priyanka Chopra
Autor: SplashNews.com/East News

Czy małżeństwo Priyanki Chopry z Nickiem Jonasem przechodzi poważny kryzys? Część fanów mówi już nawet o rozwodzie po tym, jak w mediach ukazała się informacja, że aktorka usunęła nazwisko swojego męża z własnych danych! Co się dzieje z jedną z najbardziej lubianych par Hollywood?

Czy Priyanka Chopra i Nick Jonas biorą rozwód? Dla wielu brzmi to niewiarygodnie, bo aktorka i piosenkarz przez długi czas podawani byli za przykład idealnego związku. Ostatnie sygnały dają jednak do myślenia...

Fanów Priyanki i Nicka zaniepokoił ostatni gest aktorki, która niespodziewanie zdecydowała się usunąć nazwisko męża z opisu na Instagramie!

Co się dzieje u Jonasów?

Priyanka Chopra-Jonas? Już nie! W każdym razie nie na Instagramie.

Aktorka bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi pozbyła się drugiego członu nazwiska, jaki otrzymała po ślubie z członkiem grupy Jonas Brothers. 

Priyanka i Nick pobrali się w grudniu 2018 roku, a ich bajecznym ślubem w Indiach zachwycały się media na całym świecie. 

Czy małżeństwo Nicka i Priyanki przechodzi kryzys? Do tej pory w mediach nie pojawiały się żadne sygnały, które mogłyby świadczyć o tym, że u Jonasów dzieje się coś niepokojącego. Media przypominają jednak, że Nick i Priyanka nie dzielą się swoim prywatnym życiem tak chętnie, jak Joe Jonas i Sophie Turner. 

Mimo wszystko mamy nadzieję, że usunięcie nazwiska męża z opisu profilu na Insta nie wróży rozpadu małżeństwa...

Sonda
Przyjaźń po rozwodzie. To możliwe?
ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY
NAJNOWSZE