Ewa Farna pokazała brzuszek! Pierwsze takie zdjęcia w drugiej ciąży. I ten dekolt!

2021-11-20 18:51 mm
Ewa Farna
Autor: WBF Ewa Farna

Ewa Farna odebrała czeskiego Złotego Słowika. Podczas uroczystości gwiazda pokazała się w bardzo odważnej stylizacji, a fani mieli okazję zobaczyć ją w pełnej krasie na pierwszych takich zdjęciach od chwili ogłoszenia drugiej ciąży. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia ciężarnej Ewy Farnej!

Ewa Farna ogłosiła niedawno, że spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazda przekazała fanom radosne wieści jednocześnie promując najnowszy krążek. Oczywiście w sieci natychmiast posypały się gratulacje, a fani zaczęli dopytywać o szczegóły. Jedną z najważniejszych rzeczy, o które pytają, to planowany termin porodu Ewy Farnej. Gwiazda niestety nie zdradziła, kiedy dokładnie mały Artur doczeka się rodzeństwa, ale dzięki najnowszym zdjęciom artystki możemy się domyślać, że do porodu wcale nie zostało już tak dużo czasu!

Ewa Farna w ciąży odbiera Złotego Słowika

Ewa Farna pojawiła się na uroczystości wręczenia czeskiego Złotego Słowika, a zdjęcia z gali pokazała na swoim Instagramie. Widać na nich mocno już zaokrąglony ciążowy brzuszek piosenkarki.

Zobaczcie sami!

Ewa Farna odbierała Złotego Słowika dla najlepszej wokalistki w ciasnym kombinezonie z mocnym dekoltem. Fani gwiazdy gorąco gratulowali swojej idolce i nie kryli zachwytu nad jej stylizacją.

O matko! Jaka apetyczna Ty jesteś kobieto😍❤️🔥

Ewa jestes najlepsza ❤️🔥

PIĘKNA...❤️❤️❤️

Pieknie wyglądasz❤️ i ten cyc 😍

Krásná Ewka ❤️❤️❤️❤️

Cudna Ty💕😄

- piszą wielbiciele Ewy pod jej zdjęciami.

Sonda
Który album Ewy lubisz najbardziej?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 19.11.2021
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE