Ewa Farna poczuła już świąteczny nastrój. Wokalistka uwielbia bożonarodzeniowe ozdoby!

Ewa Farna
Autor: AKPA

Ewa Farna poczuła już świąteczny nastrój i zdecydowała się nim podzielić ze swoimi fanami. Wokalistka, w oryginalnej stylizacji, nagrała krótki filmik, w którym zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Widać, że Ewa naprawdę kocha święta!

Ewa Farna zdecydowanie należy do jednej z gwiazd, które uwielbiają Boże Narodzenie i ich magiczny czas. Wokalistka poczuła już świąteczny nastrój i zdecydowała się podzielić nim ze swoimi fanami. Ewa Farna nigdy nie ukrywała tego, że bliscy są dla niej najważniejsi, przez co rodzinne święta są jednym z jej ulubionych momentów w całym roku. Wokalistka chętnie bierze również udział w kolędowaniach w największych Polskich i Czeskich stacjach telewizyjnych. Dla Ewy Farnej świąteczny nastrój jest bardzo ważny, a koniec roku jest wyjątkowo magicznym czasem, który stara się jak najlepiej wykorzystać. W tym roku magia świąt przybyła do niej trochę wcześniej!

Najlepsze świąteczne piosenki. Dzięki nim poczujesz magię świąt

Ewa Farna z nową płytą w Radiu ESKA

Ewa Farna - Święta Bożego Narodzenia

Ewa Farna opublikowała na swoim Instagramie filmik, w którym zaprasza na swój urodzinowy koncert. Jednak szczególną uwagę fanów przykuł jeden szczegół. Aby dopełnić swoją stylizację, wokalistka ubrała czapkę św. Mikołaja i zarzuciła na siebie choinkowe lampki.

Ewa Farna zła na swoich fanów? Pokazała, co dostała od nich w prezencie

Ewa Farna wygląda jakby nie mogła doczekać się, nie tylko urodzinowego koncertu, ale również świąt!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE