Syn królowej Elżbiety II WYKPIŁ problemy Meghan i Harry'ego. "Wszyscy to przechodziliśmy"

2021-06-11 12:20 kp
Książę Edward, Meghan Markle i książę Harry
Autor: Rex Features/East News; MICHELE SPATARI/AFP/East News

Meghan Markle i książę Harry głośno opowiadają o problemach, z którymi mierzyli się na królewskim dworze, co wzbudza w ich krewnych z Londynu głęboki niepokój. Jest jednak royals, który nie przejmuje się atakami ze strony Sussexów - to książę Edward. Syn królowej Elżbiety II w ostatnim wywiadzie dał do zrozumienia, że traumy Meghan i Harry'ego nie są wśród członków rodziny niczym wyjątkowym.

Gdy Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że odchodzą z rodziny królewskiej, brytyjskie media zwiastowały największy kryzys w monarchii od lat. Wydaje się jednak, że royalsi radzą sobie z nim całkiem nieźle, zbywając milczeniem kolejne oskarżenia ze strony Sussexów. A przypomnijmy, że było ich już sporo - para mówiła m.in. o rasizmie na dworze, faworyzowaniu Kate Middleton, przyczynieniu się do śmierci księżnej Diany czy odmowie pomocy cierpiącej z powodu depresji Meghan.

Fani brytyjskiej monarchii coraz częściej mają wrażenie, że Meghan Markle i książę Harry nie wiedzą, jak poradzić sobie z megxitem. Z jednej strony bowiem Harry regularnie krytykuje bliskich w wywiadach, a z drugiej jego córka otrzymała imię po królowej Elżbiecie II. Para panicznie boi się też podobno odebrania im tytułów książęcych, które gwarantują im rozgłos i zainteresowanie potencjalnych pracodawców.

>> Meghan Markle boi się, że straci tytuł książęcy! Przystopuje wywiady księcia Harry'ego?

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Książę Edward wykpił Sussexów

Tymczasem royalsi milczą lub... bagatelizują problemy Meghan Markle i księcia Harry'ego. Podczas gdy Sussexowie utrzymują narrację, zgodnie z którą monarchia niemal zniszczyła im życie, książę Edward - syn królowej Elżbiety II - przyznał w ostatnim wywiadzie, że ze względu na specyfikę "pracy" w rodzinie królewskiej, takie myśli nachodzą czasem każdego z jej członków. Dotąd nikt jednak nie uczynił z tego tak wielkiego tematu.

Zapytany w ostatnim wywiadzie o księcia Harry'ego i Meghan Markle książę Edward nie ukrywał, że nie zajmują oni jego myśli.

Trzymam się od tego z daleka - tak jest najbezpieczniej!

- odparł Edward z szerokim uśmiechem.

Wszyscy to przeżywaliśmy. Na nas wszystkich świeciły światła reflektorów. Też byliśmy obiektami masowego zainteresowania i całej reszty. Każdy z nas radzi sobie z tym w inny sposób.

- przyznał.

Myślicie, że monarchia rzeczywiście uznaje problemy Meghan i Harry'ego za błahostkę?

NAJNOWSZE