Ewa Chodakowska jest brzydka? Tych 11 zdjęć dowodzi, że hejterzy bardzo się mylą!

2019-06-09 20:51
Ewa Chodakowska
Autor: www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska raz po raz boryka się z hejterskimi komentarzami pod swoim adresem. Niektórzy trolle piszą trenerce na przykład, że jest brzydka. Oni chyba naprawdę słabo przejrzeli Instagram gwiazdy. Inaczej wiedzieliby, że Ewa Chodakowska jest naprawdę HOT! Zobaczcie jej 11 najgorętszych zdjęć!

Ewa Chodakowska ma rzesze wiernych fanek, dzięki którym może rozwijać swoje profile w mediach społecznościowych, a także biznesy - te związane z trenowaniem sylwetki, jak i te kosmetyczne, dietetyczne czy odzieżowe. Nie da się ukryć, że "trenerka wszystkich Polek" to także prawdziwa kobieta biznesu!

Jak to zwykle bywa z osobami wyrazistymi i charakternymi, Ewa ma nie tylko wierne grono fanów, ale i równie wierne grono hejterów. Celebrytka często czyta na swój temat obraźliwe i krzywdzące komentarze. Na szczęście ma do nich ogromny dystans, co udowodniła choćby ostatnio.

Pewien hejter zapytał Ewę Chodakowską, czy wie, że jest brzydka. Odpowiedź trenerki zwaliła z nóg - i nas, i z pewnością pytającego, bo jego konto na Instagramie szybciutko zniknęło.

Mam tak z***biste życie, że brzydota wcale mi nie przeszkadza

- napisała Ewka.

Brzydota? Jaka brzydota?! Zobaczcie tych 11 zdjęć gwiazdy i oceńcie sami, czy Chodakowska jest brzydka, czy po prostu nie zawsze korzystnie wychodzi na fotkach!

NAJNOWSZE