Ewa Bilan-Stoch promienieje na Słowenii. Żona Kamila Stocha to naturalna piękność

2021-08-02 8:22 kp
Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch
Autor: WBF

W przeciwieństwie do żon i partnerek piłkarzy, żona naszego najlepszego skoczka narciarskiego nie żyje w blasku fleszy. Ewa Bilan-Stoch, bo o niej mowa, nie lubi rozgłosu i rzadko pojawia się w mediach. A ma potencjał na narciarską "WAGs"! Żona Kamila Stocha zachwyca naturalną urodą, o czym przypomniała swoim ostatnim postem na Instagramie.

Sukces w życiu zawodowym Kamila Stocha zszedł się w czasie z niezwykle radosnymi wydarzeniami w jego życiu prywatnym. Po tym, jak w 2010 roku skoczek ożenił się z Ewą Bilan-Stoch, zaczął osiągać wspaniałe sukcesy i regularnie stawać na podium Pucharu Świata i innych ważnych zawodów. Sportowiec niezmiennie może liczyć na wsparcie swojej żony, która zawsze służy mu dobrym słowem i pomocą.

Ewa Bilan-Stoch, podobnie jak Iza Małysz, nie chce jednak ogrzewać się w blasku kariery męża. Żona Kamila Stocha na co dzień trzyma się z dala od mediów i realizuje się w projektach związanych ze skokami narciarskimi oraz jej prywatną pasją - fotografią. Jej profil na Instagramie nie przyciąga plotkarzy, bo Ewa nie prowadzi celebryckiego trybu życia.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Piękna Ewa Bilan-Stoch

Tym razem jednak trudno oderwać wzrok od nowego zdjęcia Ewy Bilan-Stoch na Instagramie. Żona Kamila Stocha przebywa obecnie z mężem na Słowenii, gdzie para prowadzi zgrupowanie dla sportowców z klubu KS Eve-nement Zakopane. Znalazł się też czas na zwiedzanie. Ewa opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała nad jeziorem Jasna, a fani nie kryli zachwytu jej naturalną urodą.

Jezuuu jaka pani jest piękna😍❤️

Trochę jest Pani podobna do Elzy z Krainy Lodu. Dobre połączenie zimowy mistrz i Królowa zimy 🤪

Ale piękna kobieta 😍i z roku na rok wygląda na młodszą ❤️

- czytamy w komentarzach.

Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE