Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski ruszył do Rotterdamu! Jak idą ostatnie przygotowania?

2021-05-08 12:02 es
Rafał Brzozowski
Autor: WBF

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami. Gospodarzem tegorocznego konkursu jest Holandia. Impreza odbywa się w Rotterdamie. Tam właśnie wyruszył reprezentant Polski na Eurowizję 2021. Rafał Brzoskowski wystąpi z piosenką The Ride. Nie wszystkim podoba się jego hit. Jak radzi sobie z hejtem i presją? Jak wyglądają przygotowania do Eurowizji? Wszystkiego się dowiecie!

65. Konkurs Piosenki Eurowizji zbliża się wielkimi krokami. Jak zwykle półfinały podzielone są na dwie części, odbędą się 18 i 20 maja. Kiedy wystąpi Polska na Eurowizji? Data działa na naszą korzyść, ponieważ najwięksi faworyci - Malta i Szwecja będą prezentować się w pierwszym terminie.

Reprezentant Polski na Eurowizji - Rafał Brzozowski wystąpi więc 20 maja. Wokalista zaprezentuje się z piosenką The Ride.

Eurowizja 2021 odbywa się w Holandii, a konkretnie w Rotterdamie. Rafał Brzozowski wyruszył na podbój sceny muzycznej!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Rafał Brzozowski ruszył do Rotterdamu

Wybór Rafała Brzozowskiego na reprezentanta Polski w konkursie Eurowizja wzbudził wiele emocji. Nie zawsze pozytywnych. Taki wzrost popularności oznacza też więcej hejtu. Jak wokalista sobie z nim radzi?

- Nieczęsto czytam donosy na swój temat. Nie mam na to po prostu czasu. Wydaje mi się, że gdybym czytał wszystkie komentarze, to nie byłbym w stanie normalnie funkcjonować.[...] Mam naturę wojownika, co pewnie jest związane z moją sportową przeszłością. To nawet nie jest chęć powiedzenia wszystkim: "ja wam pokażę" - to raczej poczucie motywacji, by zrealizować swoje cele. Obecnie jest nim Eurowizja.

Mówił Rafał Brzozowski w rozmowie z Onetem.

Zdradził, że konieczne jest przygotowanie na trzech płaszczyznach - kondycyjnie, fizycznie i psychicznie.

- Mogę na przykład stracić oddech na scenie. Dlatego chcę mieć poczucie, że zrobiłem wszystko, by wypaść jak najlepiej. Trenuję jak do zawodów sportowych – w końcu Eurowizja to pewnego rodzaju Mistrzostwa Europy.

Dalej wokalista odniósł się do nieprzychylnych komentarzy na swój temat. Szczególnie po występie w The Voice Kids, gdzie zaprezentował okrojony występ. Chodziło o to, by nie zdradzać wszystkich niespodzianek. Tymczasem internauci zalali go "dobrymi radami".

- Internauci doradzali mi, jak mam się ruszać na scenie, jak mam śpiewać, czego mam unikać. Uwielbiam otrzymywać rady od moich fanów, ale kiedy nie są one podszyte złośliwościami. Eurowizja jest absolutnie nieprzewidywalna. Raz zwycięzcą jest Salvador Sobral ze spokojnym kawałkiem, a raz Netta z totalnie odjechanym. To jest właśnie piękne w tym konkursie. Dajcie mi się wykazać!

Trzymacie kciuki za Rafała Brzozowskiego?

Zobacz też:

NAJNOWSZE