Eurowizja Junior 2019: Viki Gabor komentuje swoje zwycięstwo!

2019-11-24 22:00 DR
Viki Gabor
Autor: Instagram / Viki Gabor Viki Gabor

Wiele osób wciąż nie może w to uwierzyć, ale serio, to się stało! Viki Gabor jako reprezentantka Polski podczas Eurowizji Junior 2019 wygrała ten konkurs! To historyczne wydarzenie, bo nigdy wcześniej nie wydarzyło się, by dwa razy z rzędu wygrał reprezentant tego samego kraju. Jak swoje zwycięstwo skomentowała Viki? Przeczytajcie na Hotplota.pl.

Za nami Eurowizja Junior 2019. W tym roku transmitowany w całej Europie konkurs odbył się w Arenie Gliwice. Wszystko to dzięki Roksanie Węgiel, która zapewniła nam to zajmując pierwsze miejsce podczas ubiegłorocznej edycji Eurowizji. O tym konkursie można mówić wiele, ale nie można mu zarzucić, że nie jest realizowany na bardzo wysokim poziomie. Tu Polska również dała radę. Scena robiła ogromne wrażenie. Jeżeli chodzi o wyniki, to na te wszyscy czekali w ogromnym napięciu. Początkowo nic nie wskazywało na to, by Polska miała wygrać. Wszystko zmieniło się jednak po ogłoszeniu wyników widzów.

Okazało się, że Viki Gabor wygrała zostawiając wszystkich w tyle! Początkowo mało kto w to wierzył. Również sama Viki, która chwilę po ogłoszeniu wyników udzieliła pierwszego wywiadu.

Nie wiem co mam powiedzieć. Nie wierzę w to, co się stało. Jaki jest przepis na sukces? Trzeba przede wszystkim wierzyć w siebie i mieć wierne grono fanów. Dziękuję Wam bardzo. Wszyscy tutaj są superbohaterami

powiedziała Viki w TVP.

Cała redakcja Hotploty jeszcze raz gratuluje Viki zwycięstwa! <3

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE