Eurowizja Junior 2019: Ida Nowakowska pokazała kreację, w której poprowadzi galę! SZTOS!

2019-11-11 11:20 DR
Ida Nowakowska w kreacji na Eurowizję Junior 2019
Autor: Instagram/ Viola Piekut Ida Nowakowska w kreacji na Eurowizję Junior 2019

Przed nami wydarzenie, na które wielu czeka w napięciu już od dawna. Pod koniec listopada w Polsce, w Gliwicach odbędzie się finał Eurowizji Junior 2019. Swoją kreację niedawno pokazała gwiazda wieczoru, czyli Roksana Węgiel. Teraz strój, w którym wystąpi zaprezentowała prowadząca galę, Ida Nowakowska. Jest naprawdę konkretnie. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

To będzie wydarzenie, jakiego Polska nie widziała już dawno. 24 listopada w Gliwicach odbędzie się Eurowizja Junior 2019. Największą gwiazdą tego wydarzenia bez wątpienia będzie Roksana Węgiel, dzięki której impreza odbędzie się w Polsce. Jednak są też osoby bez których takie wydarzenie nie może się odbyć. Mamy na myśli prowadzących uroczystą galę. W Polsce będą to Ida Nowakowska i Aleksander Sikora. Jeżeli chodzi o Idę to ta jest już prawie w stu procentach gotowa, by poprowadzić Eurowizję Junior 2019. Przynajmniej jeżeli chodzi o strój, bo o reszcie nic nie wiemy. ;)

Eurowizja Junior 2019: W co ubierze się Ida Nowakowska? 

Na instagramowym profilu projektantki, Violi Piekut pojawiło się zdjęcie Idy w pięknej, granatowej kreacji. Nie ma tam jednak ani słowa o tym, że to kreacja na Eurowizję Junior 2019.

Wątpliwości rozwiewa jednak osoba z otoczenia prezenterki, z którą udało się porozmawiać dziennikarzom serwisu Jastrząbpost.

Tak, jest to kreacja, w której Ida wystąpi na Eurowizji Junior. Ale niejedyna. Na scenie pojawi się w czymś jeszcze. Obecnie jest na etapie przygotowywania drugiego, ciemnoróżowego „outfitu”, nad którym również czuwa Viola. Na pewno będzie to coś bardzo efektownego, coś co podkreśli jej figurę i wydobędzie naturalne piękno

dowiadujemy się z relacji dziennikarzy. 

Jak podoba Wam się ta kreacja?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE