Grzegorz Krychowiak kontuzjowany! Piłkarz trafił do szpitala! [WIDEO]

2019-11-11 10:33 DR

Grzegorz Krychowiak to jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich piłkarzy. Nie ma wątpliwości, że zna się on na tym, co robi. Niestety, ostatnio podczas meczu doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Piłkarz został przewieziony do szpitala. W jakim jest stanie? Co z jego zdrowiem? Zobaczcie na Hotplota.pl.

Grzegorz Krychowiak obecnie jest piłkarzem rosyjskiej drużyny Lokomotiw Moskwa. Podczas jednego z ostatnich meczów doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Polski piłkarz został kopnięty przez zawodnika z przeciwnej drużyny w tył głowy. Siła uderzenia była naprawdę mocna. Grzegorz trafił do szpitala z powodu wstrząśnienia mózgu. Krychowiak, by jak najszybciej uspokoić swoich fanów wrzucił na swój instagramowy profil nagranie momentu, w którym strzelona została bramka. W opisie dodał, że z jego zdrowiem wszystko jest w porządku.

Grzegorz Krychowiak: Kontuzja przeszkodzi mu w zgrupowaniu Reprezentacji Polski?

Wiele osób zadawało sobie pytanie, czy to nieszczęśliwe zdarzenie przeszkodzi Grzegorzowi w udziale w zgrupowaniu Reprezentacji Polski, które rozpoczęło się dzisiaj? Okazuje się, że nie. O tym poinformował również sam Krychowiak tyle, że na Twitterze:

Na koniec przypominamy wszystkim miłośnikom piłki nożnej, że Biało-Czerwoni w najbliższą sobotę zagrają z Izraelem na wyjeździe, a trzy dni później ze Słowenią na PGE Narodowym. Polacy już mają zapewniony awans na mistrzostwa Europy.

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE