Eteryczna Taylor Swift, piękna Emilia Clarke i poważny Rami Malek - Gala TIME 100 [GALERIA]

2019-04-24 9:17

Gala Time 100 - edycja 2019, jak co roku przyciągnęła tłumy gwiazd. Podczas ceremonii świętowano wydanie kolejnej edycji rankingu 100 najbardziej wpływowych osób na świecie według magazynu TIME. Tym razem wśród wyróżnionych znaleźli się m.in. Taylor Swift, Dwayne The Rock Johnson i Sandra Oh. Kto najbardziej błyszczał na czerwonym dywanie?

W nowojorskim Lincoln Center zebrała się wtorkowego wieczoru cała śmietanka towarzyska Ameryki. Wszystko za sprawą nowej edycji rankingu TIME 100, w którym magazyn wymienia najbardziej wpływowe osoby na świecie. W tym roku wśród najbardziej wyróżnionych znaleźli się m.in. Taylor Swift i Dwayne Johnson - to właśnie oni trafili na dwie spośród sześciu specjalnych okładek nowego numeru magazynu.

>> Taylor Swift wśród najbardziej wpływowych osób magazynu Time. Shawn Mendes komentuje

Taylor Swift nie mogło więc zabraknąć na ceremonii. To pierwsze publiczne wyjście gwiazdy odkąd ogłosiła ona premierę nowej płyty lub singla (?) na 26 kwietnia. Tradycyjnie już u jej boku zabrakło Joe Alwyna. Taylor pozowała na ściance TIME 100 w romantycznej, pudroworóżowej sukni. Kto jeszcze pojawił się na imprezie?

HOT TEMAT
Justin Bieber i Ariana Grande (22.04)

Autor: Aaron P/bauergriffin.com/East News

Justin Bieber wystąpił na Coachelli 2019 z Arianą Grande! Chce znów być "księciem popu"?

Gwiazdy na gali TIME 100

Na imprezie magazynu nie zabrakło też Emilii Clarke, która triumfuje ostatnio po premierze 8. sezonu Gry o Tron. Gwiazda wystąpiła w ognistoczerwonej, eleganckiej sukni. Na ściance pozowała też Naomi Campbell, o której mówiło się ostatnio, że bez skrupułów zakończyła już romans z Liamem Payne. Poza nimi na gali TIME 100 można było zobaczyć też Rami Maleka, Jimmy'ego Fallona, kolegę Emilii Clarke z planu Gry o Tron - Richarda Maddena czy jak zawsze stylową Glenn Close.

Zobaczcie zdjęcia z gali TIME 100!

NAJNOWSZE