Emma Watson skończyła karierę?! Gwiazda Harry'ego Pottera przeszła w stan "uśpienia"

2021-02-25 20:30 es
Emma Watson
Autor: Jacques Witt/SIPA/SIPA/East News

Emma Watson zdobyła międzynarodową sławę w bardzo młodym wieku, dzięki roli Hermiony Granger w serii filmów Harry Potter. Dzisiaj aktorka nie gra w zbyt wielu filmach i z rozsądkiem wybiera role. Na ekranie widujemy ją coraz rzadziej. Co więcej, agent aktorki powiedział, że przechodzi teraz w stan "uśpienia". Czy to znaczy, że Emma Watson przeszła na emeryturę?

Wygląda na to, że gwiazda Harry'ego Pottera przestała grać. Emma Watson zrobiła międzynarodowa karierę w bardzo młodym wieku. Dzięki roli Hermiony Grander zarobiła fortunę. A to znaczy, że w dorosłym życiu nie musiała łapać się każdego filmu, który jej zaproponowano.

W efekcie Emma Watson nie jest widywana zbyt często na dużym ekranie. Co więcej, od teraz może z niego całkowicie zniknąć. Agent gwiazdy ujawnił, że przechodzi w stan "uśpienia". Co to znaczy?

Emma Watson przeszła na emeryturę?

Niewiele jest osób, które w wieku 30 lat mogą sobie pozwolić na emeryturę. Jednak kiedy w dzieciństwie grasz w jednej z najpopularniejszych serii filmów, wczesna emerytura wchodzi w grę.

Zagraniczne media donoszą, że Emma Watson skończyła karierę aktorską. Kilka dni temu jej agent powiedział, że aktorka przechodzi w stan „uśpienia” oraz „nie podejmuje nowych zobowiązań”.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Nie ukazało się żadne oficjalne oświadczenie potwierdzające, że Emma Watson skończyła karierę aktorską, ale przecież plotki o tym krążą od lat.

W 2013 roku Emma Watson powiedział Marie Claire, że po ukończeniu ostatniego filmu o Harrym Potterze poświęciła "trochę czasu, aby naprawdę spróbować dowiedzieć się, kim jestem i co chcę robić. Nawet myślałam, że nie będę aktorką."

NAJNOWSZE