Taylor Swift idzie na wojnę z parkiem rozrywki! W Evermore grali jej muzykę bezprawnie

2021-02-25 19:00 es
Taylor Swift
Autor: materiały prasowe Universal Music Polska

Niedawno park rozrywki Evermore w Utah pozwał Taylor Swift o naruszenie znaku towarowego. Przez częste wyszukiwanie jej płyty, ich pozycja w internecie bardzo się osłabiła. Teraz Taylor Swift odpowiedziała pozwem. Okazuje się, że w Evermore Park bezprawnie grają jej muzykę.

W życiu Taylor Swift ostatnio sporo się dzieje. Gwiazda nie miała czasu, żeby na spokojnie świętować premierę płyty Evermore. Już za chwilę wypuściła reedycję swojego dawnego albumu - Fearless. Nie możemy też nie wspomnieć o bliskiej relacji, jaką Taylor Swift nawiązała z Anglią. Ponieważ sprawy z Joe Alwynem układają się bardzo dobrze, wokalistka zdecydowała się opuścić ukochane Nashville.

Jednak nie może być za dobrze... Taylor Swift pozywa park rozrywki!

Park Rozrywki Evermore na wojnie z Taylor Swift

Sprawa z parkiem rozrywki Evermore w Utah zaczęła się już kilka miesięcy temu. Obiekt pozwał Taylor Swift po premierze jej płyty o takiej samej nazwie. Oskarżyli artystke o kradzież znaku towarowego. Uskarżali się, że teraz w wyszukiwarce internetowej króluje właśnie album, a pozycja ich parku bardzo spadła.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Teraz Taylor Swift poodwiedzała pozwem. Rolling Stone donosi, że jej zespół prawny TAS Rights Management twierdzi, że Evermore Park odtwarzał muzykę gwiazdy „bez zezwolenia lub umowy licencyjnej”.

W pozwie TAS twierdzi, że Evermore Park regularnie łamał prawa autorskie, grając regularnie trzy piosenki - Love Story, You Belong With Me i Bad Blood.

Prawnicy Taylor Swift oskarżają również Evermore Park o wielokrotne ignorowanie wiadomości od BMI, organizacji zajmującej się prawami autorskimi. W tym czasie nadal „czerpał korzyści z bezpłatnego i nieautoryzowanego publicznego wykonywania piosenek.

Kiedy idziesz na wojnę z Taylor Swift, upewnij się, że jej w tym czasie nie okradasz!

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE