Emma Watson i Tom Felton razem w piżamach na jego Instagramie! "Dramiona" parą?!

2019-08-21 0:14 nk
Emma Watson i Draco Malfoy
Autor: Richard Young / Rex Features/EAST NEWS

Tom Felton opublikował urocze zdjęcie z Emmą Watson. Na fotce para jest w piżamach, a on uczy ją grać na gitarze. To zdjęcie wywołało falę powracających plotek o romansie gwiazd Harry'ego Pottera! Czy "Hermiona Granger" i "Draco Malfoy" naprawdę w końcu postanowili być razem?

Emma Watson i Tom Felton znają się od dzieciństwa. Aktorzy poznali się na planie serii filmów o Harrym Potterze. W jednym z wywiadów Emma przyznała, że podkochiwała się w koledze z planu. I właśnie ta wypowiedź wywołała falę plotek o związku filmowej Hermiony Granger z Draco Malfoy'em. Plotki powracają co jakiś czas jak bumerang, bo Emma i Tom przyjaźnią się i chętnie spędzają razem czas.

Emma Watson i Tom Felton tym razem naprawdę parą?

Zagraniczen media po raz kolejny donoszą o możliwym romansie Watson i Feltona. Dlaczego? Ano dlatego, że on wrzucił do sieci nowe zdjęcie z piękną przyjaciółką. I tym razem fotka może budzić wątpliwości co do charakteru ich relacji...

Otóż na zdjęciu na Instagramie Toma Fletona on i Emma Watson siedzą razem na kanapie... w piżamach! On uczy ją grać na gitarze. Jak podkreśla aktor, jego towarzyszka to "pilna uczennica". Zdjęcie zostało zrobione w Południowej Afryce.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Quick learner x Post udostępniony przez Tom Felton (@t22felton)

Czy Emma Watson i Tom Felton naprawdę są parą? Cóż, naszym zdaniem, gdyby w grę wchodził romans (co nawet po latach jest oczywiście możliwe), to Emma miałąby na sobie znacznie seksowniejszą piżamkę, a Tom - cóż - pewnie nie miałby jej wcale... ;)

Tom Felton i Emma Watson
Autor: Richard Young / Rex Features/EAST NEWS

Zobacz też:

NAJNOWSZE