Emma Stone i Dave McCary wzięli ślub! Para pobrała się w tajemnicy

2020-09-27 14:09 kp
Emma Stone
Autor: Invision/Invision/East News

W życiu prywatnym największych gwiazd showbiznesu dzieje się ostatnio tak wiele, że trudno nadążyć za kolejnymi newsami. Na szczęście macie nas :) Tym razem radosne wiadomości docierają z domu Emmy Stone i jej ukochanego Dave'a McCary'ego. Para, która zaręczyła się w grudniu ubiegłego roku, dziś jest już małżeństwem.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że gwiazdy miały w ostatnich miesiącach zaskakująco wiele czasu dla siebie. Celebryci, którzy na co dzień podróżują po świecie i poznają ciągle nowych ludzi, nagle utknęli w swoich domach. Niektórym - jak Dua Lipie i Anwarowi Hadid - wyszło to na dobre. Dla innych, jak Kelly Clarkson, okazało się to przyczyną kryzysu i zakończenia związku.

Jednocześnie jednak koronawirus pokrzyżował wiele planów. Od wiosny gwiazdy masowo przekładają śluby - zwłaszcza te, które marzyły o wielkiej, bajecznej ceremonii. I tak wbrew wcześniejszym planom ślubu nie wzięli jeszcze chociażby Katy Perry i Orlando Bloom czy Jennifer Lopez i Alex Rodriguez. Ślubu miała też nie wziąć Emma Stone. Najwyraźniej jednak... zmieniła zdanie!

Emma Stone i Dave McCary wzięli ślub

Emma Stone i Dave McCary poznali się w 2016 roku. Para przez kilka lat cieszyła się związkiem, aż w końcu w grudniu ubiegłego roku zaręczyła się. Jak donosiły media, aktorka i jej ukochany planowali się pobrać pod koniec marca 2020 roku - wtedy jednak światem jednak wstrząsnęła pandemia koronawirusa.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Teraz okazuje się, że mimo przeciwności losu Emma Stone i Dave McCary są już małżeństwem! Jak donosi People, para wzięła ślub w tajemnicy przed mediami - nie wiadomo jednak, kiedy odbyła się ceremonia i w jakich okolicznościach aktorka i jej narzeczony się pobrali.

Warto dodać, że po raz pierwszy plotki o ślubie Emmy Stone pojawiły się w maju, kiedy to parę przyłapano z obrączkami na palcach.

Gratulujemy!

Wyświetl ten post na Instagramie.
💕 Post udostępniony przez @ davemccary
NAJNOWSZE