Eminem wspomina czasy po wyjściu z odwyku. „Musiałem na nowo nauczyć się rapować”

2021-01-05 13:00 AM
Eminem
Autor: Parisa Afsahi/Sipa USA/East News

Bycie raperem nie jest łatwe. Miliony fanek i fanów, liczne koncerty i… wiele różnych problemów. Eminem jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów przekonał się o tym, że posiadanie takiego talentu nie jest dane raz na zawsze. Właśnie wzięło mu się na wspomnienia. Wiedzieliście, że musiał on ponownie uczyć się rapować?

Sława wiąże się z wieloma zaletami i przywilejami. Niestety ma też drugą stronę medalu, która nie zawsze jest tak kolorowa jak się może wydawać. Przemęczenie, stres, ciągła przepychanka z paparazzi oraz wiele natrętnych fanów może skutecznie uprzykrzyć życie. Wie o tym sporo gwiazd. Cienie sławy najbardziej dotykają te gwiazdy, którym udało się zrobić międzynarodową karierę. Na ten temat może coś powiedzieć Eminem, który w latach 2005-2008 został zmuszony do zawieszenia kariery. Powód? Leczenie odwykowe.

Eminem w czasie, gdy zawiesił karierę walczył o swoje zdrowie i życie. Raper był uzależniony od wielu substancji. Na odwyk trafił wówczas, gdy przedawkował jedną z nich.  Na szczęście leczenie się powiodło i udało mu się wyjść na prostą. Teraz raper cieszy się zdrowiem oraz muzycznymi sukcesami.

ESKA XD #013

EMINEM WSPOMINA POWNOWNĄ NAUKĘ RAPOWANIA

Jednak zanim to nastąpiło musiał się sporo namęczyć. Niedawno raper ponownie wrócił do tamtych wydarzeń. Musiał nie tylko walczyć o swoje życie ale także o karierę… Eminem uczył się rapować od nowa! Przy okazji promocji najnowszego albumu, raper rozmawiając o utworze w którym przeprasza Rihannę przyznał, że niewiele pamięta jeśli chodzi o niektóre jego utwory. Głównie skupił się na utworze w którym rapuje, broniąc Chrisa Browna, że też pobiłby Rihannę.

Jakby schematy rymów nie brzmiały mi nawet znajomo. Więc ja też byłem zaskoczony. Co do cholery, powiedziałem to? To było głupie, zwłaszcza z płytą Relapse, kiedy musiałem na nowo nauczyć się rapować z powodu mojej sytuacji z narkotykami. Ta sytuacja zmusiła mnie do nauki wielu rzeczy a jedno z nich było rapowanie. Powinienem był to przemyśleć.

– zdradził raper.

Trzeba przyznać, że nauka nieźle mu poszła…

NAJNOWSZE