Eminem rapuje, że też pobiłby Rihannę! Broni Chrisa Browna i obraża Riri

2019-11-07 10:34 mw
Eminem i Rihanna podczas gali MTV w 2014 roku
Autor: Frank Micelotta/PictureGroup/EAST NEWS

Pobicie Rihanny przez Chrisa Browna to jeden z największych skandali w świecie muzyki w ostatniej dekadzie. Znakomita większość artystów skrytykowała wówczas Chrisa Browna, a część wręcz kompletnie się od niego odcięła. Tymczasem okazuje się, że w 2009 roku Eminem stanął po stronie damskiego boksera i nawet nagrał o tym kawałek! Utwór ujrzał światło dzienne dopiero po 10 latach. Posłuchajcie szokującego fragmentu!

W 2010 roku Eminem nagrał wspólnie z Rihanną kawałek "Love The Way You Lie". Tytuł utworu był bardzo wymowny, bo okazuje się, że zaledwie rok wcześniej raper nie tylko nie potępił, ale wręcz wspierał Chrisa Browna po pobiciu przez niego swojej ówczesnej dziewczyny!

Zakładamy, że Rihanna nie miała o tym pojęcia - gdyby tylko usłyszała, co rapuje o niej Eminem, najprawdopodobniej nigdy nie zdecydowałaby się na współpracę z nim.

W sieci pojawiło się nagranie z fragmentem utworu Eminema z 2009 roku. To właśnie w tym roku doszło do głośnego pobicia Rihanny przez jej ówczesnego chłopaka, Chrisa Browna. Zdarzenie miało miejsce 8 lutego 2009, tuż przed galą Grammy.

Co ciekawe, Eminem stanął w swoim kawałku po stronie damskiego boksera, a nie pobitej przez niego dziewczyny.

EMINEM BRONI CHRISA BROWNA

W serwisie Reddit pojawił się fragment niepublikowanego utworu Eminema, nagranego prawdopodobnie z myślą o płycie "Relapse".

Raper mówi w nim m.in.:

Jasne, że jestem z Chrisem Brownem

Też złoiłbym tę s*kę

Jak już wiemy, niecały rok później Eminem i Rihanna nagrali wspólnie piosenkę, a trzy lata później - kolejną.

Jak myślicie - czy Rihanna wiedziała o stanowisku Eminema na temat swojego pobicia?

NAJNOWSZE