Źle wymawiamy "Emily in Paris"? Lily Collins wyjaśnia i opowiada o zaręczynach

2020-12-01 20:03 es
Lily Collins z serialu Emily w Paryżu
Autor: JAPZ, JOGA/Backgrid/East News

Serial Emily w Paryżu szybko zyskał ogromną sympatię widzów. Natomiast główna aktorka, Lily Collins - popularność. Niedługo wyjdzie kolejny film z jej udziałem, więc gwiazda udziela wielu wywiadów. W jednym z nich zdradza, że praktycznie wszyscy źle wymawiają "Emily in Paris". Przy okazji aktorka zdradza, jak wyglądały jej zaręczyny.

Niedawno popularność Lily Collins znacznie wzrosła. A wszystko to za sprawą serialu Emily w Paryżu. Produkcja Netflixa o Amerykance, która przeniosła się do Francji, zyskała mnóstwo fanów. A jeśli spodobała się Wam Lily Collins, to już niedługo swoją premierę na Netflix będzie miał film Mank. W związku z tym Lily Collins udziela wielu wywiadów.

W jednym z ostatnich Lily Collins zdradziła, że wszyscy źle wymawiają "Emily in Paris".

Lanberry, Sadowska, Zawiałow | ESKA XD- CDROOM #10

Lili Collins o Emily in Paris i swoich zaręczynach

W poniedziałkowym odcinku The Tonight Show Starring Jimmy Fallon prowadzący połączył się z Lily Collins. Rozmowa szybko zeszła na serial Emily w Paryżu. Okazało się, że wszyscy źle wymawiają nazwę. Słowo "Paris" powinno być wymawiane z francuskim akcentem, tak by tytuł się rymował.

Kiedy kręciliśmy w Paryżu, często słyszeliśmy, że ludzie tak to wymawiają, prawda? Ponieważ jesteśmy w Paryżu, akcent, pomyślałam:„ O tak, to się rymuje, to słodkie. Dosłownie o tym zapomniałam, gdy wróciłam do domu.

Mówiła aktorka.

Po premierze Emily in Paris Netflix nawet opublikował status, informując o poprawnej wymowie. Sama Emily była zaskoczona!

Czułam się, jakbym była każdą inną osobą na świecie, która dowiedziała się o tym dopiero tego dnia. Powiedziałem: 'Czekaj, czy ja też źle to wymawiałam? Jestem Emily i nawet wymawiałam to źle.

Później aktorka pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Narzeczony Lily Collins ma gest! Błyskotka rzuca się w oczy. Charlie McDowell nie tylko umie wybrać ładną biżuterię, ale też jest romantykiem. Planując zaręczyny, pomyślał nawet, żeby wszystko nagrać! O mały włos Lily Collins by mu zepsuła plan!

Para była w Santa Fe i planowała wspólne zdjęcie. Charlie McDowell ustawił aparat na nagrywanie, bo chciał się oświadczyć.

Mój narzeczony ustawił telefon i profesjonalny aparat obok siebie. Mieliśmy robić rodzinne zdjęcie z naszym psem Redfordem. Ustawił nagrywanie, a ja mówię do niego: kochanie, włączyłeś nagrywanie. Musisz ustawić zdjęcie, a nie nagrywanie. On na to: ooo...tak masz rację. Zmienił na zdjęcie, pstryknęliśmy. Później powiedziałam, że chcę jeszcze jedno i wtedy już włączył nagrywanie tak, że nie widziałam.

Wspomina Lily Collins.

Romantycznie?

NAJNOWSZE