Ciężarna Emily Ratajkowski zachwyca w stroju kąpielowym! "Ciężarna na statku"

2021-01-22 20:03 es
Emily Ratajkowski
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Sadząc po wielkości brzuszka, już niedługo Emily Ratajkowski zostanie mamą. Gwiazda spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. Ojcem malucha jest mąż modelki - Sebastian Bear-McClard. Czekając na narodziny, Emily Ratajkowski korzysta z życia!

W zeszłym roku Emily Ratajkowski niespodziewanie ogłosiła, że spodziewa się dziecka. To nie pierwszy raz, gdy modelka zaskoczyła fanów ważnym wydarzeniem w życiu. Przypomnijmy, że w 2018 roku Emily Ratajkowskiwyszła za mąż w tajemnicy! Wzięła cywilny ślub Sebastianem Bearem-McClardem. Na jej Instagramie pojawiło się tylko kilka ujęć z tego dnia.

Fakt, że Emily Ratajkowski jest w ciąży, nie znaczy, że się leni! Gwiazda wydała własny tomik esejów. Wbrew prognozom krytyków - czytał się bardzo dobrze!

Poza pisaniem Emily Ratajkowski promuje swoją linię kostiumów kąpielowych.

ESKA XD #014

Ciężarna Emily Ratajkowski na łodzi

Narodziny dziecka wywracają życie rodziców do góry nogami. Na początku nie ma na nic czasu, a o luksusowych wyjściach można zapomnieć. Dlatego Emily Ratajkowski korzysta, puki jeszcze czas.Sądząc po wielkości brzuszka, niedługo Emily Ratajkowski zostanie mamą! Ostatnie chwile w ciąży gwiazda spędza... na łodzi.

Na Instagramie dodała zdjęcie, na którym pozuje w kostiumie kąpielowym swojej marki Inamorata. Sznurowany, czarny strój wygląda bardzo seksownie!

Sami powiedzcie, czy może być lepsza reklama?

NAJNOWSZE