Emily Ratajkowski walczyła z depresją! Ma problemy rodzinne. „Rok 2020 zdecydowanie daje szansę"

2020-03-25 12:47 AM
Emily Ratajkowski
Autor: Dylan Travis/ABACA/Abaca/East News

Emily Ratajkowski to modelka, która nie musi wiele robić by przyciągnąć uwagę, choć nie da się ukryć, że w mediach społecznościowych uwielbia pokazywać swoje ciało co jeszcze bardziej przyciąga fanów. W końcu to urodzona modelka. Niestety mało kto wiedział, że za pięknym uśmiechem modelki kryje się prawdziwa tragedia o której Emily dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć!

Emily Ratajkowski przyciąga spojrzenia wielu mężczyzn ale i kobiet. Z pozoru może  mogłoby się wydawać, że modelka ma wszystko czego tylko zapragnie, jednak to mylne stwierdzenie. Modelka właśnie otworzyła się na temat swoich problemów rodzinnych a trzeba przyznać, że są naprawdę poważne. Emily Ratajkowski wyznała, że ostatni rok był dla niej bardzo trudny z racji na chorobę jej mamy oraz depresję z którą sama się zmagała! Okazało się, że mama Emily poważnie zachorowała co prawda gwiazda nie zdradziła obecnego stanu jej zdrowia to z powoli uporała się z problemami a rok 2020 daje jej wielką nadzieję.

„Chciałam się podzielić kawałkiem swojej historii na wypadek gdyby ktoś z was poczuł się samotny podczas zamieszanie, niepokoju i strachu, którego teraz doświadczamy. Walczyłam z poważną depresją i wszystko było bardzo niepewne. Rok 2020 zdecydowanie daje szansę, ale cieszę się, że nauczyłam się jak najlepiej dbać o siebie. Rzeczy, których nauczyłam się w 2019 roku stały się dla mnie obszerną lekcją. Nie możesz kontrolować percepcji innych ludzi, więc nie pozwól aby ich percepcja dyktowała twoje życie lub to kim jesteś. Bądź ciekawy siebie i innych ludzi zamiast osądzać”. – wyznała Emily.

Nie wiadomo dokładnie na co chora jest mama Emily i jaki jest jej stan, po wypowiedzi modelki i zdaniu, że rok 2020 daje jej nadzieję, wierzymy, że jej problemy rodzinne szybko ustaną.

NAJNOWSZE