Emily Ratajkowski w ciąży? Gwiazda wywołała plotki TYM POSTEM na Instagramie!

2019-08-22 20:25 nk
Emily Ratajkowski z psem
Autor: SplashNews.com/East News

Czy Emily Ratajkowski spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim mężem, Sebastianem Bear-McClardem? Jej nowy post na Instagramie ma wymowny podpis, który wywołał falę komentarzy z pytaniem o ciążę. Jaka jest prawda? Emily Ratajkowski jest w ciąży? Sprawdźcie, co wiemy!

Emily Ratajkowski to jedna z najseksowniejszych kobiet świata. Modelka, która sławę zawdzięcza teledyskowi Robina Thicke'a, Blurred Lines, chętnie chwali się swoim filigranowym, a jednocześnie bardzo kobiecym ciałem i idealnie płaskim brzuchem. Czyżby Figura Emily Ratajkowski miała się niebawem zmienić na zdecydowanie bardziej krągłą?!

Emily Ratajkowski w ciąży?!

Emily Ratajkowski zamieściła na Instagramie post, który zaskoczył jej fanów. Ci pytają w komentarzach, czy modelka jest w ciąży! To byłoby niemałe zaskoczenie, ale hej! Mówimy przecież o lasce, która w lutym 2018 roku poślubiła aktora Sebastiana Bear-McClarda po zaledwie kilku tygodniach związku, choć jeszcze chwilę wcześniej była w trzyletniej relacji z innym facetem!

Emily zamieściła na swoim profilu zdjęcie z mężem. Choć na fotce modelka ma odsłonięty brzuch, a ten jest idealnie płaski, podejrzenia fanów wzbudził opis pod fotką, głoszący: "Mama i Tata". Czy para ma niebawem zostać rodzicami?

Cóż, nie przywiązywalibyśmy się do tej myśli. Wygląda na to, że Emily użyła tylko takiego żartobliwego określenia, nie mającego wiele wspólnego ze swoim rzeczywistym "statusem". Gdyby naprawdę była w ciąży, pewnie pochwaliłaby się tym faktem w sposób znacznie bardziej bezpośredni.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Mom and Dad Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

Zobacz też:

NAJNOWSZE