Emily Ratajkowski topless na Instagramie! Podobno reklamuje... zgadniecie, co?

2019-04-15 12:10
Emily Ratajkowski
Autor: www.instagram.com/emrata

Emily Ratajkowski znowu pokazała się bez stanika! Modelka wrzuciła na Instagram bardzo seksowne zdjęcie, na któy7m jest półnaga. Zgadniecie, czego reklamą ma być to zdjęcie? Oczywiście poza samą Emilty Ratajkowski, która bardzo chętnie chwali się swoim bardzo szczupłym ciałem...

Emily Ratajkowski uchodzi za jedną z najseksowniejszych kobiet świata. Od kiedy amerykańska modelka polskiego pochodzenia pojawiła się w teledysku Robina Thicke'a, Blurred Lines, świat oszalał na jej punkcie, a ona sama stała się gwiazdą. I to gwiazdą wyjątkowo atrakcyjną dla mediów - te nie muszą śledzić każdego jej kroku za pośrednictwem paparazzich, by przyłapać Emily na przypadkowym odsłonięciu skrawka ciała. Ratajkowski sama chętnie pokazuje internautom swoje wdzięki. Na jej Instagramie więcej jest zdjęć rozbieranych, niż tych w ciuchach. Taki efekt przy tak małym nakładzie finansowym na ubrania! ;)

A jak do tego można jeszcze zarobić... ;)

HOT TEMAT
Hailey Bieber

Autor: www.instagram.com/haileybieber

TO ZDJĘCIE Hailey Bieber zachwyciło Kim Kardashian i Emily Ratajkowski!

Emily Ratajkowski wie, że nic nie sprzedaje się tak, jak nagość. Celebrytka dostałą propozycję zareklamowania na swoim Instagramie pewnego kultowego właściwie produktu. klasyczne jeansy Levi's + Emily Ratajkowski topless - to połączenie nie mogło się nie udać!

Zobaczcie sami!

Wyświetl ten post na Instagramie.
@levis Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

Zobacz też:

NAJNOWSZE