TO ZDJĘCIE Hailey Bieber zachwyciło Kim Kardashian i Emily Ratajkowski!

2019-04-10 20:21
Hailey Bieber
Autor: www.instagram.com/haileybieber

Hailey Bieber wrzuciła na Instagram selfie, które wywołało zachwyt Kim Kardashian i Emily Ratajkowski! Co takiego jest w tej fotce, że tak bardzo spodobała się innym gwiazdom? Zobaczcie i oceńcie sami!

Hailey Bieber bez wątpienia jest miłością życia swojego męża. Justin Bieber napisał dla niej nawet wiersz!

>> Justin Bieber napisał wiersz dla Hailey Bieber! "Spadam w twoje usta..."

I wcale nie dziwimy się uczuciu, jakie łączy państwa Bieberów. Justin wyraźnie czuje się lepiej od czasu, gdy ogłosił zawieszenie kariery. A wszystko to bez wątpienia zasługa Hailey Bieber! Taką żonę trzeba cenić!

HOT TEMAT
Justin Bieber

Autor: Pap Nation / SplashNews.com/East News

5 dowodów na to, że Justin Bieber ma się coraz lepiej! Powrót na scenę tuż tuż?

Poza tym, że Hailey Bieber ma świetny wpływ na samopoczucie psychiczne Justina Biebera, to jeszcze jest po prostu hot laską! Modelka zamieściła na Instagramie nowe selfie. Fotka zrobiła wrażenie nawet na najseksowniejszych kobietach świata! Kim Kardashian zostawiła pod nim komentarz: "WOW" i trzy emotikonki-płomienie, wyraźnie dając do zrozumienie, że zdjęcie jest HOT.

Fotografię skomentowała też Emily Ratajkowski. Modelka z kolei wrzuciła Hailey emotikonkę z pierścionkiem, która sugeruje, że pani Bieber błyszczy, jak diament.

Co takiego jest w zdjęciu Hailey Baldwin Bieber, że gwiazdy są pod aż takim wrażeniem? Szczerze?... Nie mamy pojęcia! Hailey rzeczywiście wygląda na nim świetnie i bardzo seksownie, ale ma przecież wiele sto razy lepszych zdjęć!

Też uważacie, że to zdjęcie Hailey Baldwin jest wyjątkowo seksowne?

Zobacz też:

NAJNOWSZE