Emily Ratajkowski też pokazała piersi na pożegnanie 2019 roku! Przebiła Kylie Jenner?

2019-12-30 18:59 kp
Emily Ratajkowski
Autor: Philippe Blet/REX FEATURES/East News

Wygląda na to, że rok 2019 najpopularniejsze celebrytki Instagrama postanowiły zakończyć z przytupem. Nie tylko Kylie Jenner kusi na swoim profilu fanów jednym z najseksowniejszych zdjęć ostatnich miesięcy. Sporo pokazała też Emily Ratajkowski! Które piersi bardziej przypadły Wam do gustu?

Emily Ratajkowski to doskonały przykład na to, że do oszałamiającej kariery naprawdę wystarczy dobre ciało. Celebrytka zdobyła popularność za sprawą teledysku do Blurred Lines z 2013 roku, w którym w nieocenzurowanej wersji paradowała przed kamerą topless. Od tamtego momentu profil Emily na Instagramie należy do bardzo popularnych w serwisie.

Na bazie swojej oszałamiającej figury Emily Ratajkowski udało się nie tylko utrzymać popularność, ale i zbudować biznes. Modelka stworzyła markę skąpych kostiumów kąpielowych, które oczywiście osobiście reklamuje.

Emily Ratajkowski kusi biustem

Wobec tego, że na Instagramie Emily Ratajkowski przez cały rok regularnie pojawiają się seksowne, półnagie zdjęcia, nie mogło być inaczej tuż przed końcem roku. Jeszcze w 2019 roku celebrytka opublikowała w serwisie kolejne zdjęcie – tym razem w staniku swojego projektu, który wyjątkowo mocno podkreślił jej i tak wydatny przecież biust. Trzeba przyznać, że ten biustonosz naprawdę czyni cuda – tak ogromnych piersi Emily Ratajkowski nie miała chyba jeszcze nigdy!

Tym samym Kylie Jenner to nie jedyna celebrytka, która kusi na Instagramie tuż przed rozpoczęciem 2020 roku.

Lubicie Emily Ratajkowski?

NAJNOWSZE