Emily Ratajkowski pokazała zdjęcia z porodu! Oto pierwsze chwile z dzieckiem

2021-03-17 15:47 kp
Emily Ratajkowski
Autor: Dylan Travis/ABACA/Abaca/East News

8 marca Emily Ratajkowski powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Modelka była bardzo aktywna przez cały okres ciąży i często można było ją spotkać na ulicach Nowego Jorku. Gwiazda uczestniczyła też w wielu ciążowych sesjach. Tą najniezwyklejszą jednak okazała się sesja zrobiona w czasie porodu. Emily pokazała te intymne ujęcia!

Fani Emily Ratajkowski razem z nią odliczali w ostatnich tygodniach czas do narodzin jej dziecka. Termin porodu był znany powszechnie dość precyzyjnie, bo modelka chętnie chwaliła się w sieci zdjęciami z kolejnych ciążowych sesji. Ostatnie, najodważniejsze zdjęcia publikowała zaledwie kilka dni przed porodem - gwiazda zdecydowała się na odważną, nagą sesję we własnym domu.

Najbardziej intymną sesją Emily Ratajkowski jest jednak ta wykonana na porodówce. Podczas porodu Emily robiono zdjęcia, dzięki czemu gwiazda ma pamiątkę z pierwszych chwil z synem, którą teraz pokazała swoim fanom.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Emily Ratajkowski na zdjęciach z porodu

Ogłaszając narodziny swojego syna Emily Ratajkowski napisała na Instagramie, że był to "najbardziej surrealistyczny, piękny i przepełniony miłością poranek" w jej życiu. Teraz poszła o krok dalej i pokazała, jak wyglądał moment przyjścia jej dziecka na świat.

Pomiędzy parciami/ pierwszymi chwilami ze Sly. Życie!

- napisała modelka w nowym poście.

Na zdjęciach możemy zobaczyć Emily Ratajkowski w trakcie porodu oraz odpoczywającą ze swoim synem w ramionach. Zobaczcie te niezwykłe momenty!

NAJNOWSZE