Emily Ratajkowski pisze książkę o feminizmie! Przeczytacie?

2020-03-13 18:59 kp
Emily Ratajkowski
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Choć dla większości społeczeństwa Emily Ratajkowski to tylko modelka, która biegała bez stanika w teledysku do Blurred Lines Robina Thicke i Pharrella Williamsa, ona lubi mieć o sobie nieco lepsze mniemanie. Emily od dawna udziela się na polu feminizmu i chętnie bierze udział w manifestacjach w obronie praw kobiet. Teraz swoje poglądy wyda w postaci książki!

Emily Ratajkowski przeszła w swojej karierze długą drogę. Modelka zyskała ogólnoświatową sławę, prezentując swoje wdzięki w teledysku Blurred Lines w 2013 roku i od tamtego momentu ma rzesze fanów swojej urody. Emily doskonale wie, jak podtrzymywać zainteresowanie swoją osobą - na jej Instagramie regularnie pojawiają się kolejne roznegliżowane zdjęcia.

W ciągu lat Emily Ratajkowski odkryła jednak w sobie również inne talenty - celebrytka regularnie wydaje kolejne linie kostiumów kąpielowych, które reklamuje oczywiście osobiście, oraz udziela się na polu feminizmu. Emily już od dawna mówi o sobie, że jest feministką, a osoby ją krytykujące nazwała kiedyś seksistami.

Emily Ratajkowski pisze książkę

Teraz feministyczna myśl Emily Ratajkowski znajdzie swoje ujście w literaturze. Modelka podpisała już kontrakt z wydawnictwem i tworzy eseje, które złożą się na jej książkę. Zdziwieni?

Miałam dziwne doświadczenie, oczywiście, jestem wdzięczna za moją karierę i życie, ale mam szczególną perspektywę, którą chciałabym podzielić się ze światem na temat feminizmu, tego, jakie było moje doświadczenie, i mam nadzieję, że ludzie będą zainteresowani przeczytaniem tego.

- powiedziała modelka.

Okazuje się, że pisanie książki nie jest łatwą sprawą - na szczęście Emily idzie coraz lepiej.

W tej chwili to jest bardzo trudne, miałam zły dzień. Każdy dzień jest inny, ale napisałam już 150 stron. Czasami, kiedy wracam do domu i mówię „dzisiaj nic nie zrobiłam”, czy coś w tym stylu, mój mąż mówi: „Czyli napisałaś 150 stron”. Nawiasem mówiąc, napisałam dużo na moim telefonie komórkowym, na moim iPhonie. Jestem trochę dziwna, piszę w łóżku.

- dodała.

Nie możecie się doczekać?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Last night @latenightseth Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)
NAJNOWSZE