Elton John ma własną Barbie! Piosenkarz jest zachwycony takim wyróżnieniem

2020-10-23 17:03 es
Sir Elton John
Autor: GETTY IMAGES/Getty AFP/East News Sir Elton John

Otrzymać własną lalkę Barbie to mega zaszczyt. Nie każdy doczekał się takiego wyróżnienia. Firma Mattel zdecydowała się uhonorować w ten sposób Eltona Johna. Jak wygląda jego Barbie?

Firma Mattel co jakiś czas decyduje się wyróżnić ważną osobę, tworząc inspirowaną nią lalkę Barbie. Teraz swojej małej podobizny doczekał się Elton John! Muzyk nie kryje zachwytu.

Elton John ma swoją Barbie

Połączenie dwóch ikon - Barbie i Eltona Johna to wielki projekt. Firma Mattel postanowiła wyróżnić ikonicznego wokalistę tworząc Barbie na jego podobieństwo.

ESKA XD #007

Składając hołd samemu Rocket Manowi, @eltonjohn! Lalka Elton John Barbie® celebruje królewski rock 'n' roll z brokatową modą, błyszczącymi inicjałami i żywymi tęczowymi detalami. 🌈

Czytamy na instagramie Barbie.

Elton John nie kryje radości tym wyróżnieniem.

Moje najwcześniejsze wspomnienia z Barbie dotyczą mody i nawet dzisiaj wciąż inspiruje naszą kulturę, nie tylko modę, ale także sztukę i muzykę. Jestem pewien, że jej dziedzictwo będzie trwać wiecznie.

Mówił w rozmowie z People.

Barbie Eltona Johna ma na sobie błyszczącą bluzkę i rozkloszowane spodnie. Ubrania ozdobione są inicjałami Eltona Johna, nadrukami i tęczowymi paskami. Lalka ma buty na platformie w tęczowe paski, fioletowy melonik i błyszczące, zabarwione na różowo okulary przeciwsłoneczne.

Jak Wam się podoba?

NAJNOWSZE