Elon Musk zapomniał imienia syna podczas wywiadu? "X Æ A-12... To brzmi jak hasło!"

2020-09-11 6:47 mm
Elon Musk zapomniał imienia dziecka
Autor: youtube.com / Tobias Lindh

Imię dziecka Elona Muska i Grimes od samego początku wywoływało wiele uśmiechów, ale chyba nikt nie spodziewał się, że z "X Æ A-12" będzie żartować także sam ojciec chłopca. Tymczasem Elon Musk najwyraźniej sam nie może przyzwyczaić się do dziwnego imienia, jakie wraz z Grimes nadali swojemu maluchowi. Kiedy jeden z mieszkańców Berlina zapytał go o chłopca, Elon nie wiedział, o czym mówi! Po chwili wybuchnął śmiechem i sam zażartował z dziwnego imienia swojego dziecka...

Elon Musk osobiście nadzoruje budowę wielkiej fabryki samochodów elektrycznych Tesla, która powstaje w Niemczech, niedaleko granicy z Polską. Podczas wizyt na budowie "Giga Berlin" miliarder chętnie spotyka się z dziennikarzami i obszernie odpowiada na szereg pytań. Oczywiście większość z nich dotyczy niemieckiej fabryki Tesli, ale zdarzają się i pytania dotyczące jego spraw osobistych.

Podczas ostatniej wizyty Elona Muska pod Berlinem, jeden z uczestniczących w spotkaniu mieszkańców miasta zapytał go o syna. Niestety, słysząc kombinację "X Æ A-12" przedsiębiorca nie wiedział, o kogo chodzi!

Kiedy już zrozumiał pytanie, sam zażartował z imienia swojego dziecka.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"X Æ A-12? To brzmi jak hasło!"

Po serii wielu pytań na temat fabryki Giga Berlin Elon Musk został zapytany także o swojego najmłodszego synka. Przypomnijmy, że miliarder został ojcem w maju 2020 roku. Wraz z mamą dziecka, wokalistką Grimes, zdecydowali się nadać chłopcu niecodzienne imię X Æ A-12, o którym więcej przeczytacie w osobnym artykule (dowiecie się z niego m.in. jak poprawnie wymawia się tę kombinację znaków...)

Jak tam X Æ A-12?

- zapytał Elona Muska Tobias Lindh, mieszkaniec Berlina dokumentujący na YouTube budowę niemieckiej fabryki Tesli.

Przepraszam, co?

X Æ A-12...

Ach! Masz na myśli moje dziecko!

To brzmi jak hasło!!

- powiedział śmiejąc się Elon Musk. Cóż, chyba właśnie wyszło na jaw, że sam niezbyt często używa dziwnego imienia swojego synka.

>> Elon Musk i Grimes zmienili imię dziecka. Już nie "X Æ A-12". Jest jeszcze gorzej!

Elon zapewnił, że chłopiec czuje się świetnie i powiedział, że następnym razem postara się zabrać go ze sobą do Berlina!

Całe wideo z wywiadem znajdziecie poniżej. 

NAJNOWSZE