Elon Musk i Grimes zmienili imię dziecka. Już nie "X Æ A-12". Jest jeszcze gorzej!

2020-05-25 8:45 mw
Grimes i Elon Musk
Autor: AFP/EAST NEWS

Grimes ujawniła, że wraz z Elonem Muskiem zdecydowali się zmienić imię swojego synka! Chłopiec nie nazywa się już "X Æ A-12", bo nie pozwalało na to kalifornijskie prawo. Niestety nie oznacza to, że syn Elona Muska i Grimes zyskał "normalne" imię. Teraz jest chyba jeszcze gorzej...

Kiedy Elon Musk poinformował fanów na Twitterze, że jego syn ma na imię X Æ A-12, nie wszyscy potraktowali to poważnie. Okazało się jednak, że miliarder i jego dziewczyna Grimes naprawdę postanowili nazwać dziecko dziwnymi symbolami... Wiadomość była szeroko komentowana na całym świecie, a dziwne imię syna Muska i Grimes nie przestało wzbudzać sensacji nawet po tym, jak para wyjaśniła, co oznaczają te dziwne skróty.

Niestety na imię dziecka Elona Muska i jego partnerki nie zgodziły się władze stanu Kalifornia! W efekcie szef Tesli i SpaceX wraz ze swoją dziewczyną musieli nieco zmodyfikować swój pomysł.

Ale nie liczcie na to, że maluch ma teraz na imię Mike albo Paul. W rzeczywistości nowe imię dziecka Elona Muska wygląda teraz chyba jeszcze dziwniej, niż jego pierwowzór!

JAK MA TERAZ NA IMIĘ SYN ELONA MUSKA I GRIMES?

Grimes ujawniła właśnie, że wraz ze swoim słynnym partnerem zmuszona była zmienić imię pierworodnego synka. Okazuje się, że prawo stanu Kalifornia nie pozwalało, aby dziecko nosiło imię "X Æ A-12"

Problemem była zawarta w imieniu liczba 12. Przepisy mówią jasno, że imię nie może zawierać cyfr. Grimes i Elon Musk próbowali obejść prawo i zaproponowali zamianę arabskich cyfr na liczbę rzymską, ale niestety ustawa zabrania i tego! W efekcie zamiast rzymskiego "XII" w imieniu chłopca udało się wcisnąć znaki "Xii".

Tak więc obecnie chłopiec ma na imię "X Æ A-Xii".

Teraz wygląda znacznie lepiej

- stwierdziła wyraźnie zadowolona z siebie Grimes.

Zgadzacie się z nią? :))

Hotplota.pl: Brat Billie Eilish okradziony; Orlando Bloom przecenia dom

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE