Elon Musk i Kanye West zrobili sobie razem zdjęcie, ale wszyscy patrzą na ODBICIE GRIMES!

2020-07-02 20:38 nk
Kanye West i Elon Musk
Autor: twitter.com/kanyewest

Kanye West odwiedził miliardera w jego domu i pochwalił się w mediach społecznościowych wspólnym zdjęciem. Uwagę wszystkich, bardziej, niż Kanye West i Elon Musk, przykuwa jednak ledwo widoczne odbicie Grimes w szybie za nimi! Czym ich tak zaintrygowało? Sprawdźcie!

Trudno nie zauważyć, że Kanye West jest ostatnio w wyśmienitym nastroju. Jeszcze niedawno plotkowało się o nieuchronnym rozwodzie rapera i jego żony, Kim Kardashian, a teraz muzyk obściskuje małżonkę w miejscach publicznych i publikuje czułe słowa pod jej adresem na Twitterze.

Złośliwi powiedzieliby, że nagły przypływ uczuć ze strony Kanye Westa wobec Kim Kardashian dziwnie zbiegł się w czasie z momentem, w którym ta ostatnia została miliarderką...

Grimes mistrzynią drugiego planu na zdjęciu Kanye Westa i Elona Muska

Jako mąż świeżo upieczonej miliarderki Kanye West postanowił najwyraźniej poszukać sobie przyjaciół na odpowiednim poziomie finansowym i zakumplował się z Elonem Muskiem.

Ostatnio Kanye West postanowił odwiedzić swojego nowego przyjaciela w jego domu. Oczywiście bez maseczki, bo miliarderzy są przecież odporni na koronawirusa, który w Stanach Zjednoczonych rozprzestrzenił się wyjątkowo mocno... ;)

Wspólnym zdjęciem z szefem Tesli raper pochwalił się na Twitterze.

Kiedy idziesz do domu swojego chłopaka i obaj macie na sobie pomarańcz.

- ucieszył się Kanye West w opisie zdjęcia.

Jednak to nie motyw pomarańczy najbardziej przykuł uwagę internautów, a to, co na zdjęciu jest najmniej widoczne... Odbicie robiącej fotkę Grimes na szybie za Kanyem i Elonem!

Internauci nie mogą wyjść z podziwu, jak świetnie można wyjść na zdjęciu, nie będąc nawet jego bohaterem, nie pozując do niego i tak naprawdę będąc na nim minimalnie widocznym!

Grimes ma lepszą pozę i outfit, niż oni obaj, a nie stoi nawet przed aparatem

Yy, co robią ci dwaj przypadkowi mężczyźni na lustrzanym selfie Grimes?

Grimes przysłużyła się temu zdjęciu ❤️

- komentują zachwyceni fani Grimes na Twitterze.

Zauważylibyście Grimes, gdyby nie czujni internauci?

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie
NAJNOWSZE