Ellen DeGeneres

i

Autor: David Himbert/Polaris Images/East News

To koniec Ellen DeGeneres! Jej show znika z anteny po 19 sezonach

2021-05-12 23:03

Ellen DeGeneres to jedna z ikon amerykańskiej telewizji. Jej The Ellen DeGeneres Show przez lata było jednym z najpopularniejszych programów. Odwiedziła go niezliczona ilość gwiazd i nie tylko. Jednak w ostatnich miesiącach gospodyni programu nabawiła się poważnych kłopotów wizerunkowych. Pojawiły się oskarżenia, że Ellen DeGeneres tworzy toksyczne środowisko pracy. Dziś dowiedzieliśmy się, że 1. sezon The Ellen DeGeneres Show będzie ostatnim.

Ellen DeGeneres to bez dwóch zdań legenda amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Jej The Ellen DeGeneres Show wystartował w 2003 roku. Przez te wszystkie lata cieszył się wielką popularnością. W programie występowały barwne osobowości i utalentowani ludzie. Oczywiście byli też celebryci. Ileż to razy usłyszeliśmy tam doskonałe ploteczki... Jednak ta epoka właśnie dobiega końca.

To koniec The Ellen DeGeneres Show

W opublikowanym w środę oświadczeniu Ellen DeGeneres ogłosiła, że 19. sezon jej show będzie już ostatnim. Stwierdziła, że prowadzenie programu nie jest dłużej wyzwaniem.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Kiedy jesteś osobą kreatywną, ciągle musisz stawiać czoła wyzwaniom - i chociaż ten program jest świetny i zabawny, to już nie jest wyzwanie.

Stwierdziła na łamach The Hollywood Reporter.

Chociaż brzmi to przekonująco, to jednak trudno oprzeć się wrażeniu, że powód zakończenia The Ellen DeGeneres Show leży zupełnie gdzie indziej.

Kilka miesięcy temu do sieci trafiło wiele opowieści byłych współpracowników gwiazdy. Z ich relacji wynikało, że Ellen DeGeneres to koszmarna osoba, a współpraca z nią jest jeszcze gorsza. Twierdzili, że doświadczyli rasizmu, gróźb i strachu. Chociaż gospodyni show przeprosiła, na nic się to stało. Wyniki oglądalności leciały na łeb, na szyję.

Będziecie tęsknić za The Ellen DeGeneres Show?

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Gdzie mieszka Britney Spears?

Zobacz też: